הסכם קיבוצי חדש ברשות המסים: תוספת פנסיונית של 475 ש' לכל עובד

לדברי מנהל רשות המסים, "בימים אלה של גזירות וקיצוצים יחד עם בעיות תקציביות אחרות, מצאו לנכון שר האוצר וסגנו לחזק את רשות המסים - עובדה המהווה מסר חד וברור לכולם"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

הסכם שכר קיבוצי חדש לעובדי רשות המסים נחתם היום במעמד נציגי האוצר וההסתדרות. ההסכם מעניק תוספת שכר פנסיונית של 475 שקל לכל עובדי רשות המסים, כאשר מגזרים המוגדרים כיחודיים יקבלו בנוסף עוד 250 שקל.

ההסכם מוגדר על ידי החותמים עליו כהסכם ביניים, מהלך ראשון בתהליך שיפור השכר לעובדי רשות המסים. הוא משקף את הייחודיות שבעבודת הרשות על זרועותיה השונות (מכס ומע"מ, מס הכנסה ומיסוי מקרקעין ושע"מ). בעקבות הסכם הביניים, אמור לבוא הסכם שכר מקיף, חדשני ומודרני לרשות המסים, שמתעתד לתת מענה הולם לדרישות העובדים. לא ברור מתי הסכם זה ייחתם.

דורון ארבלי, מנהל רשות המסיםצילום: אוריה תדמור

לדברי דורון ארבלי, מנהל רשות המסים, "בימים אלה של גזירות וקיצוצים יחד עם בעיות תקציביות אחרות, מצאו לנכון שר האוצר וסגנו לחזק את רשות המסים - עובדה המהווה מסר חד וברור לכולם. תוספת השכר לעובדי רשות המסים משמעותית ביותר בעת הזו. יחד עם הטבות נוספות ושינויי תקינה, אותם מובילה הנהלת רשות המסים, מהווה ההסכם המשך למהלכי העצמת העובדים".

חתמו על ההסכם סגן שר האוצר, יצחק כהן, הממונה על השכר באוצר, קובי אמסלם, ארבלי, יו"ר הסתדרות עובדי המדינה אריאל יעקובי, סמנכ"ל בכיר למינהל ומשאבי אנוש ברשות המסים יוסי יהודה, ונציגי הוועדים הארציים ברשות המסים, ואדים אבנשטיין, יאיר נחמני ודודו דורון.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker