מהאוצר לקופ"ח: עופר מרגלית מונה לסמנכ"ל הכספים של מאוחדת

מרגלית עובד באגף תקציבים כעשור, ובתפקידו האחרון היה אחראי על אחראי תחומי הביטחון, ביטחון הפנים, המשפטים ומשרדי הממשלה המינהליים ■ בלשכה המשפטית של האוצר בודקים אם המינוי ידרוש צינון

רוני לינדר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עופר מרגליתצילום: אמיל סלמן
רוני לינדר

סגן הממונה על התקציבים במשרד האוצר, עופר מרגלית, מונה לסמנכ"ל הכספים של קופת חולים מאוחדת - כך נודע ל- TheMarker. מרגלית, שמכהן בתפקיד הבכיר תקופה קצרה יחסית של פחות משנתיים וחצי, אינו מגיע מתחום הבריאות: באגף תקציבים הוא אחראי על תחומי הביטחון, ביטחון הפנים, המשפטים ומשרדי הממשלה המינהליים.

מרגלית עובד באגף תקציבים כעשור. לפני התפקיד האחרון שימש כרכז תחום הביטחון באגף התקציבים, ולפני כן בתחומי התקשורת והתיירות.

מרגלית אמור להתחיל את תפקידו בחודש מאי, אך כעת בוחנים בלשכה המשפטית של משרד האוצר אם המינוי ידרוש צינון, או שניתן לאשר אותו באופן מיידי, מכיוון שמרגלית לא עסק בתחום הבריאות בשום שלב בעבודתו באגף תקציבים.

סמנכ"ל כספים בקופת חולים הוא אחד התפקידים הבכירים בקופה, האחראי על ניהול תקציב של מיליארדי שקלים בשנה, ומשא ומתן מול משרד האוצר על הסכמי הייצוב שבמסגרתם המדינה מעבירה כספים לקופות תמורת צעדי התייעלות ומדיניות שונים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker