"התנהלות מופקרת": הדו"ח החמור שבו מככב חזי לוי, מנכ"ל משרד הבריאות החדש

"תשלום של מיליונים בניגוד להסכמים, הסתרת היכרות אישית, התנהלות כמו בעסק פרטי": ממצאים חמורים בדו"ח ביקורת על ניהול בית החולים ברזילי הובילו לבחינת סיום תפקידו של פרופ' חזי לוי, אך הוא מונה למנכ"ל משרד הבריאות. הנציבות: "לוי יידרש להתייחס לדו"ח בוועדת המינויים". משרד הבריאות: השר בחן בעיון את הדו"ח. לוי הוא מהמנהלים המקצועיים והמוערכים בישראל"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

"התנהלות מופקרת, פעולות פיקטביות ואסורות, תשלום של מיליוני דולרים בניגוד להסכמים, הסתרת היכרות אישית". הממצאים החמורים במיוחד האלה נכתבו בדו"ח ביקורת של החשב הכללי באוצר על התנהלות המרכז הרפואי ברזילי בניהולו של מנכ"ל משרד הבריאות הנכנס פרופ' חזי לוי.

על אף חומרת הממצאים, המנכ"ל היוצא משה בר סימן טוב הודיע השבוע ללוי כי החליט לסיים את הטיפול בדו"ח בלי מסקנות אישיות נגדו ובלבד שהליקויים יתוקנו. שר הבריאות יולי אדלשטיין היה מודע לדו"ח כאשר בחר בלוי לתפקיד. הממשלה אמורה לאשר את המינוי בימים הקרובים, לאחר אישורו בוועדת המינויים בראשות נציב שירות המדינה. בינתיים, מבהירה הנציבות כי עדיין לא הוחלט על סגירת הדו"ח ועל אופן המשך הטיפול בכשלים שנמצאו בו, וכי ועדת המינויים "תבחן בין כלל שיקוליה גם את האמור בדו"ח הביקורת, על כל היבטיו, ותדרוש מפרופ' חזי לוי להתייחס לאמור בו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker