בוטלה השביתה שתוכננה בתיכונים - הלימודים יתקיימו כרגיל

ארגון המורים, בראשות רן ארז, החליט מוקדם יותר לשבש את הלימודים למרות צווי מניעה שהוצאו נגדו. השביתה בוטלה לאחר שהובטחה לארז פגישה עם ראש הממשלה נתניהו

ליאור דטל
יו"ר ארגון המורים רן ארז מכריז על שביתה, בשבוע שעבר
יו"ר ארגון המורים רן ארז מכריז על שביתה, בשבוע שעברצילום: תומר אפלבאום

(עדכון 22:10) ארגון המורים ביטל את העיצומים שתיכנן להיום (יום ד'). הלימודים בכל בתי הספר יתקיימו כרגיל. העיצומים בוטלו בעקבות שיחה שקיים יו"ר ארגון המורים רן ארז עם מנכ"ל משרד ראש הממשלה, שבמהלכה הובטחה לו פגישה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. היום הציבו נציגי הארגון שלט בנתיבי איילון עם תמונתו של נתניהו, ובו קריאה לראש הממשלה להתערב במצב.

מוקדם יותר הודיע ארגון המורים, המייצג את מורי התיכונים, כי ישבש ביום ד' את הלימודים. ארז קרא למורים להתחיל את הלימודים בתיכונים בשעה 10:00. זאת כחלק מהמאבק עליו הכריז הארגון לפני פתיחת שנת הלימודים. הארגון החליט לשבש את הלימודים למרות צווי מניעה שהוצאו נגדו ולא מאפשרים לו לשבש את הלימודים.

בנוסף ארז הודיע כי אחרי החגים המורים יבטלו את כל הטיולים בתיכונים, עד להתחייבות מלאה על כך שלא יידרשו לשמור במהלך טיולים בית ספריים.

במסיבת עיתונאים שערך לפני פתיחת שנת הלימודים אמר ארז: "מורי ישראל קורסים בזמן שהמדינה עוסקת בבחירות. המורים נהפכו בשנים האחרונות לשק החבטות של משרד החינוך, הרשויות המקומיות והציבור. נוצר מצב שאין כמעט מורה במערכת בתי הספר העל יסודיים שלא נפגע".

בארגון המורים מוחים בין היתר נגד הרפורמה בחינוך המיוחד, עודף של טפסים ושמירה בטיולים. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker