העיצומים החדשים של ארגון המורים: "אין לקיים מבחנים"

היו"ר רן ארז שלח הערב מכתב לחברי הארגון וביקש מהם להימנע מחלוקת ציונים ותעודות, וכמו כן להימנע מהשתתפות באסיפות הורים והשתלמויות ■ ארז טוען שמשרד החינוך והשר בנט מתעלמים מדרישות הארגון

ליאור דטל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
יו"ר ארגון המורים רן ארז
יו"ר ארגון המורים רן ארזצילום: עופר וקנין

ארגון המורים העל יסודיים, בראשות רן ארז, פתח היום (ב') בעיצומים חדשים בבתי הספר התיכונים. במסגרת העיצומים, הודיע ארז למורי התיכונים כי החל ממחר, אין לקיים מבחנים, לחלק ציונים או תעודות, וכן אין לקיים פעילויות לאחר הלימודים כמו ישיבות והשתלמויות. בנוסף, במסגרת העיצומים, אספות ההורים יבוטלו. כמו כן, ארז דורש מהמנהלים שלא לשתף פעולה עם ועדות מעקב של משרד החינוך אחר התקדמות בתי הספר. 

ארז כתב למורים כי במידה ומשרד החינוך ושר החינוך נפתלי בנט, "ימשיכו שלא להתייחס לדרישתנו ולפגוע בתנאי עבודתנו נאלץ להחריף את המאבק". ארז כתב כי העיצומים יוצאים לפועל מאחר ו"נראה כי ציבור המורים והמנהלים אינו חשוב כל כך למשרד החינוך ולעומד בראשו". 

לאחרונה, הכריז ארז על עיצומים דומים בעקבות דרישות הקשורות למעמדם של בתי הספר לחינוך מיוחד המופעלים על ידי עמותות וגופים פרטיים, אך הם בוטלו בהחלטת בית המשפט לענייני עבודה.

הפעם העיצומים נובעים משתי דרישות מרכזיות של הארגון: הראשונה נוגעת לבניית פינות ומרחבי עבודה למורים בבתי הספר התיכונים, והשנייה, טענה שהמדינה מתחמקת מלשלם למורים עבור ימי מחלה. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker