יו"ר ועד עובדי רש"ת פנחס עידן יתמודד בפריימריס בליכוד

עידן הודיע כי ייצא לחופשה בת שבועיים: "הנושא החברתי בוער בעצמותיי"

זוהר בלומנקרנץ, פרשנות
זוהר בלומנקרנץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זוהר בלומנקרנץ, פרשנות
זוהר בלומנקרנץ

יו"ר וועד עובדי רשות שדות התעופה (רש"ת) פנחס עידן, יתמודד על מקום בכנסת מטעם הליכוד. עידן לקח חופשה בת שבועיים ממקום עבודתו, על מנת להכין את התמודדותו בבחירות הפריימריס לרשימת הליכוד לכנסת, אשר יתקיימו ב-31 לדצמבר. הוא מתמודד ברשימה של המקומות ברמה הארצית ולא במחוזות, כך, שמאבקו צפוי להיות קשה יותר. עידן נבחר רק החודש מחדש לתפקיד יו"ר ועד עובדי רש"ת, לתקופת כהונה נוספת של ארבע שנים.

עידן אמר היום כי "אני מתמודד על מקום בשימת הליכוד לכנסת הבאה. לקחתי חופשה בת שבועיים מרש"ת, עד סוף החודש. אני חורש את הארץ ומקווה שזה יעזרו. הייתי ואני עדיין יו"ר וועד עובדים של ארגון כלכלי גדול. כיהנתי כראש עיריית לוד ולפני כן ראש המועצה האזורית חבל מודיעין. אני חושב שאני יכול לתרום במישור הארצי עם הניסיון שצברתי גם במישור המוניציפאלי וגם בייצוג עובדים".

עידן מודע לכוח הפוטנציאלי של לעובדי רש"ת בפריימריס בליכוד ולא מסתיר כי בדעתולנצל זאת לטובתו, בדומה לעמיתו, יו"ר ועד עובדי התעשייה האווירית, ח"כ חיים כץ.

"לא כול עובדי רש"ת התפקדו ובעלי זכות הצבעה בפריימריס לרשימת הליכוד. אין ברשותי מספר מדויק, אך אני מניח שמדובר בכמות לא מבוטלת, אם כי לא כמו במקומות עבודה אחרים. מי מעובדי רש"ת שהתפקד לליכוד, נדאג להביא אותו להצביע, אך אל תשכח כי אני מתמודד ברמה הארצית", אמר עידן.

פנחס עידןצילום: איליה מלניקוב

עוד הוסיף עידן: "הנושא החברתי בוער בעצמותי. אני חושב שיש לי הניסיון והזמן להשקיע למען כל הציבור בישראל, במיוחד בנושאי חברה ורווחה. אני מודע, כי מחכה לי מאבק קשה, במיוחד שאני מתמודד במישור הארצי מול חברי כנסת מכהנים. הסקרים צופים לליכוד 24-23 מנדטים, כך שאם אבחר באחד המקומות עד למספרים אלה, אהיה, בעזרת השם, חבר כנסת. בוא, תן לי קודם להיבחר במקום ראלי ברשימת הליכוד ואז נדבר על המשך או הפסקת תפקידי כיו"ר ועד העובדים של רש"ת".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

יאיר לפידות

"ל-95% מהציבור אין מספיק הון עצמי כדי לרכוש דירה בישראל"

ראם רייזנר ומשפחתו

"עברנו לאחד המקומות היפים בארץ — ולרגע לא הסתכלנו לאחור"