אל על קיבלה אישור להפעיל טיסות להחזרת הישראלים מארה"ב

הטיסות יפעלו ממחר בין נתב"ג לניו יורק וישמשו נוסעים העונים על הקריטריונים שנקבעו בתקנות וכן למקרים שאושרו בוועדת החריגים

רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מטוס בואינג אל על. לפעמים גם על המובן מאליו יש להודות
מטוס של אל עלצילום: סיון פרג'

משרד התחבורה אישר להפעיל טיסות להחזרת ישראלים לארץ מארה"ב ואליה. חברת אל על תפעיל טיסות אלו בין נתב"ג לניו יורק כבר ממחר (ג'). הטיסות ישמשו נוסעים המבקשים לצאת או להיכנס לישראל ועונים על הקריטריונים שנקבעו בתקנות וכן למקרים שאושרו בוועדת החריגים.

שתי הטיסות הראשונות מנתב"ג לניו יורק יצאו מחר בשעה 17:35 ובשעה 23:00. הטיסות חזרה מניו יורק לנתב"ג יצאו ביום חמישי בשעה 06:30 ובשעה 12:00. טיסה שלישית תחזור מניו יורק לנתב"ג במוצ"ש בשעה 23:50.

מחיר כרטיס טיסה לכיוון אחד יעמוד על 600 דולר, כולל כבודת יד עד 8 ק"ג ומזוודה במשקל של עד 20 ק״ג, ללא תוספת תשלום.

נוסעים המבקשים לטוס לישראל יחויבו להציג לפני העלייה למטוס בדיקת קורונה שלילית מ-72 השעות האחרונות או לחילופין אישור חיסון או אישור מחלים של משרד הבריאות, או אישור מיוחד של ועדת פטור לבדיקת קורונה, בראשות רשות האוכלוסין ומשרדי הבריאות והחוץ.

בנוסף יידרשו הנוסעים להציג לפני העלייה למטוס הצהרת בריאות מקוונת עבור משרד הבריאות. נוסעים שלא יציגו את האישורים הנדרשים, או נוסעים שיימצאו מאומתים, לא יוכלו לעלות לטיסה.

יודגש כי כל נוסעים החוזרים בטיסות אלה לישראל יידרשו לבצע בדיקות קורונה בנתב"ג ויועברו לבידוד במלונית עם חזרתם ארצה. לא יתאפשר להמיר את הבידוד במלונית לבידוד ביתי, למעט בעלי פטור מיוחד מנציגי משרד הבריאות בנתב"ג.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker