מסוף אוקטובר: האינאן אירליינס מבטלת את הטיסות מישראל לשנחאי

הטיסות בין 27 באוקטובר ועד 29 במארס יבוטלו ■ מהחברה נמסר כי השעיית הקו היא זמנית בלבד ונובעת מאילוצים תפעוליים - אך גם לא ציינה מתי הקו צפוי לחזור ולפעול

רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל
מטוס של האינאן איירליינס
מטוס של האינאן איירליינס

חברת התעופה הסינית האינאן אירליינס הודיעה היום (ב') כי היא מבטלת את טיסותיה בקו תל אביב-שנחאי בחורף הקרוב, בין התאריכים 27 באוקטובר ועד 29 במארס שנה הבאה.

מהחברה נמסר כי השעיית הקו היא זמנית בלבד ונובעת מאילוצים תפעוליים - אך גם לא ציינה מתי הקו צפוי לחזור ולפעול.

הקו לשנחאי, שהושק בספטמבר 2017, היה הקו השני שהשיקה החברה בין סין לישראל וזאת בעידוד מענק כספי של מאות אלפי יורו ממשרד התיירות. החברה החלה לפעול בישראל לפני יותר משלוש שנים, כאשר פתחה לתחרות את הקו לבייגי'נג. כיום מפעילה החברה קוים ישירים מנתב"ג לבייג'ינג עם שלוש טיסות שבועיות במטוסי איירבאס 330, לשנזן עם שתי טיסות שבועיות במטוסי דרימליינר ולשנחאי - קו אותו תשהה כאמור בחורף הקרוב.

מנכל האינאן ישראל, לי ליאנג, אמר עם הודעת ביטול הקו בחורף כי "הצטערנו מאוד לקבל את בשורת מטה החברה בדבר השהיית הקו לשנחאי. מדובר בהפסקה זמנית בלבד של הפעילות בקו זה ואנו מצפים לחדש את הפעילות ולהמשיך לשרת את נוסעינו הישראלים הרבים הטסים לשנחאי החל מהאביב הקרוב.

"פעילות החברה בישראל זוכה להצלחה מסחרית מרשימה ואנו נמשיך ונפעל לא רק להוות גשר איתן בין סין וישראל, אלא בעיקר להנגיש לנוסע הישראלי את סין כולה בשירות ללא דופי ובמחירים חסרי תקדים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום