ארקיע משיקה קווים חדשים לרומא, פראג ואתונה

החברה הודיעה גם על תמחור כרטיסים חדש, שלפיו יתאפשר לרכוש כרטיס מוזל עם תוספת מחיר לכבודה, שינוע בין 35-25 דולר בהתאם ליעד

מטוס איירבוס של חברת ארקיע
מטוס איירבוס של חברת ארקיעצילום: איירבס

לקראת עונת החורף שתתחיל בקרוב, חברת התעופה ארקיע הודיעה הבוקר (ג') על השקה של שלושה קווי טיסה: לרומא, לפראג ולאתונה. אלה יצטרפו לקווים החדשים שעליהם הודיעה באחרונה החברה: לגואה ולקוצ'ין שבהודו.

בחברה מעדכנים כי לכל אחד מחמשת היעדים יוקצו שתי טיסות שבועיות. הטיסות לאירופה צפויות להיפתח בתחילת נובמבר, ויתקיימו בימי ראשון וחמישי. עלות כרטיס לכל כיוון תתחיל מ-107 דולר.

הטיסות להודו, שמצטרפות לתחרות הגוברת בין אל על לאייר אינדיה, יופעלו במתכונת שנתית, למעט חודשי הקיץ הישראלי. הטיסות ייצאו לגואה בימי שלישי, ואילו לקוצ'ין יופעלו שתי טיסות שבועיות, שייצאו בימי שני ושישי במהלך ספטמבר ואוקטובר. החל ב-27 באוקטובר, הטיסות ייצאו בימי ראשון וחמישי. מחירי הטיסות ליעדי הודו צפויים להיות כ-299 דולר לכיוון.

ארקיע הכריזה גם על תמחור הכרטיסים חדש, כך שכעת יוכלו נוסעים לרכוש כרטיס טיסה מוזל, הכולל כבודת יד, ותהיה אפשרות לתוספת מזודה בתשלום נפרד של 35-25 דולר, בהתאם ליעד. במהלך זה מצטרפת החברה לחברות תעופה נוספת המבקשות להפריד בין הכבודה לכרטיס הטיסה.

עוד מוסיפים בארקיע כי החברה מתכוונת לתגבר את תדירות הטיסות לשדה התעופה רמון וליעדים נוספים באירופה כמו אמסטרדם, פריז, ברצלונה, בלגרד, בוקרשט ובטומי, כמו גם טיסות לאתרי הסקי, כך שהתוכנית תוביל לגידול של כ-25% בטיסות בהשוואה לשנה שעברה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker