ועד עובדי רשות שדות התעופה: ייתכנו שיבושים בנתב"ג ביום ראשון

הסיבה היא אסיפות הסברה שיתקיימו באותו יום, בעקבות טענות הוועד להפרת הסכמים מצד הרשות ■ על פי הוועד, כ-50 עובדי קבלן אמורים להפוך כעובדים מן המניין בכל שנה, אך "בפועל, אף לא עובד אחד נקלט"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
לוח טיסות בנתב"ג
לוחות טיסות בנתב"גצילום: תומר אפלבאום

ועד עובדי רשות שדות התעופה מסר היום (ה') כי עקב אסיפות הסברה לעובדים שיתקיימו ביום ראשון, יתכנו שיבושים בנמל התעופה בן גוריון. על פי גורמים בוועד, הסיבה לאסיפות המתוכננות  היא אי-קיום הסכמים שנחתמו עם הוועד לפני יותר משנה, שנוגעים לעובדי קבלן וקבלתם כעובדים מן המניין.

לפי ההסכמים, מתוך מאות עובדי הקבלן שמועסקים בביטחון ובניקיון בנתב"ג, אמורים בכל שנה כ-50 עובדים להתקבל כעובדים מן המניין. אך בוועד טוענים: "בפועל, אף לא עובד אחד נקלט, והגיעו מים עד נפש. לכן ביום ראשון נתחיל באסיפות הסברה, לאחר שלא ההנהלה ולא האוצר - שאמור לאשר את הדברים - יושבים איתנו".

על פי הגורם, במעמד האסיפות מתכנן הוועד להסביר לעובדים כי "מפרים עמנו בצורה גסה את ההסכמים שנחתמו, ולכן אנו מתכוונים להמשיך בכך עד שישבו איתנו להסדיר את הנושא".

על אף זאת, גורם המעורה במצב אמר ל-TheMarker כי יש להניח שכל הצדדים כנראה יעדיפו להגיע להסכמות ולהימנע משיבושים ומפגיעה כלשהי במערך הטיסות.

מרשות שדות התעופה טרם נמסרה תגובה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker