תדהמה במנחת המטוסים: השומרים נתפסו גונבים עשרות ליטרים של דלק סילוני

שני אחים המועסקים כשומרים נעצרו הודות לפעילות סמויה של המשטרה במנחת בקריית מלאכי

זוהר בלומנקרנץ
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

מאבטח במנחת המטוסים קדמה בקריית מלאכי חשוד בגניבת עשרות ליטרים של דלק סילוני. בלשי תחנת קריית מלאכי של משטרת מרחב לכיש, עצרו היום את החשוד ואחיו הודות לפעילות סמויה במנחת בעקבות מידע מודיעיני.

הבלשים תצפתו במשך שעות אחרי תנועותיהם של השומר במקום ושל אחיו, שהיה מלווה בבנו הקטן, במהלך רוב המשמרת.

"בשלב מסויים זיהנו את המאבטח שאמור לשמור על המקום ובין היתר על הדלק הסילוני השייך לחברת כים, מגיע לצובר הדלק ומתחיל לגנוב משם דלק סילוני. יחד עם אחיו הם העמיסו על גבי רכב האבטחה ורכבו הפרטי של השומר, חביות וג'רקנים של דלק סילוני המיועד לתדלוק מטוסים", סיפר רס"מ אמיל גונן, ראש צוות הבילוש במשטרת קריית מלאכי אשר הוביל את הפעילות בשטח.

לאחר שסיימו את העמסת הדלק המשיך המאבטח בביצוע "תפקידו". בינתיים אחיו, אף הוא עובד כשומר במקום ובנו בן ה-10 הנעימו את זמנו של השומר בציפייה לסוף המשמרת - הכול תחת עיניהם הפקוחות של הבלשים.

לפנות בוקר, עם סיום המשמרת, החלו השלושה בנסיעה לכיוון ביתם, הממוקם בישוב שגב שלום. באזור צומת קסטינה עצרו הבלשים את החשודים. בחיפוש ברכב האבטחה וברכבו הפרטי של השומר נמצאו 3 חביות ו-2 ג'רקנים והם עשרות ליטרים של דלק סילוני גנוב.

תדלוק מטוס בנתב"ג. למצולם אין קשר למקרהצילום: אלון רון

בנוסף מצאו הבלשים ברשותם סכין קפיצית  וכרטיס אשראי החשוד כגנוב. מפקד משטרת מרחב לכיש נצ"מ אלי כזרי שיבח את פעילות רכז המודיעין והבלשים שעצרו את החשודים בשעת מעשה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker