ביקורת חריפה על בזבוז כספים מצד רשות שדות התעופה

רש"ת קיימה כנס מפואר באולם ארועים בקרית התעופה ■ בנוסף לכך, בנתה הרשות לשכת מנהל בעלות של עשרות אלפי שקלים בשדה התעופה בהרצליה למרות שהוכרז על מועד סגירתו

זוהר בלומנקרנץ

דירקטורים הביעו ביקורת על בזבוז כספים וראוותנות של ההנהלה ובכירים ברשות שדות התעופה בכנס תוכנית העבודה השנתית שנערך בהיכל אוויניו בקרית שדה התעופה.

חברים במועצת המנהלים של רשות שדות התעופה מתחו ביקורת על בזבוז כספים ומפגש ראוותני, שקיימו ההנהלה ובכירי הארגון לאחרונה באולם מפואר בקרית שדה התעופה בלוד. בארוע נחגגה תוכנית העבודה ל-2015 אשר התקיים בהיכל אווניו והיה מלווה באוכל יקר במיוחד.

הביקורת התמקדה בכך שמפגשים כאלה נהגו להתקיים בהוצאה כספית פחותה ובאופן צנוע כמו לדוגמא במתנ"ס שוהם. החברים במועצת המנהלים דרשו, כי מפגשים כאלה לא יתקיימו יותר בצורה ראוותנית ויקרה שכזו.

יעקב גנות, מנהל רש"תצילום: חגי פריד

מרשות שדות התעופה לא נמסרה תגובה.

ביקורת זו מצטרפת לטענה על בזבוז כספים אחר, בהקמת לשכה חדשה למנהל מגדל הפיקוח בשדה התעופה הרצליה, אשר נחנכה בחודש שעבר. בלשכה, שנבנתה במיוחד במבנה נפרד מאחורי מגדל הפיקוח של השדה, הושקעו על פי הערכה עשרות אלפי שקלים.

גורמים בשדה התעופה הביעו תמיהה על "ההשקעה הכספית הגדולה בהקמת הלשכה, שבנייתה הסתיימה כחודשיים בלבד לפני מועד סגירתו המתוכנן של שדה תעופה הרצליה". ברשות שדות התעופה דחו בהקשר זה את הטענות ואמרו, כי מדובר במבנה נייד שהוצב ליד המגדל הפיקוח על מנת לשמש את כל פקחי הטיסה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker