אשתו של השר כ"ץ לאחד הטייסים המפגינים: "שאמא שלך תמות"

"במהלך מימוש זכותנו יצאה אשת שר התחבורה וגידפה במיטב הקללות בעברית ובערבית" ■ לשכת שר התחבורה: "שקרים והכפשות"

זוהר בלומנקרנץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
זוהר בלומנקרנץ

רונית כ"ץ אשתו של שר התחבורה ישראל כ"ץ, התפרצה בצעקות וקיללה טייסים אשר הפגינו אמש מול ביתם בכפר אחים, במחאה על סגירתו של שדה התעופה בהרצליה ב-15 לאפריל – כך עולה מעדותם של טייסים מסחריים ופרטיים אשר השתתפו בהפגנה הלילית ואף מתפרסמים בדפי הפייסבוק שלהם.

התקרית האלימה, על פי תיאור המשתתפים בהפגנה, התרחשה לאחר שהחלו הטייסים בקריאות מחאה במגפון נגד הסגירה.

אחד הטייסים שהשתתף בהפגנה כתב בקבוצת הפייסבוק "מצילים את הרצליה": "במהלך מימוש זכותנו הדמוקרטית יצאה אשת השר וגידפה אותנו במיטב הקללות בשפה העברית והערבית. הנה ציטוט של אשת השר רונית כ"ץ - 'שאמא שלך תמות'".

רוניץ כ"ץ, אשתו של השר ישראל כ"ץצילום: דודו בכר

הטייס המשיך וכתב: "אשת השר מפעילה בריונות כמו בעלה שממהר לנצל את כוחו לרעה לטובת עסקות נדל"ן והכל בשם 'דיור בר השגה' (בין הרצליה לכפר שמריהו ועל החופים של צפון תל אביב – שדה התעופה דב) שר התחבורה, בעוד כמה שנים, במידה ושדה התעופה הרצליה ייסגר אתה תמצא עצמך נחקר בוועדת חקירת ממלכתית בגין חיסולה של התעופה האזרחית בישראל. כמו פרשות נדל"ן אחרות, תימצא אשם ואחראי לחיסול התעופה האזרחית בישראל".

טייס מסחרי נוסף שהשתתף בהפגנה העיד ותיאר אף הוא את שהתרחש: "הפגנה התקיימה מול ביתו של השר כץ כאשר יש 7 מאבטחים סביב לביתו ועוד 2 שוטרים שבאו לבדוק שהכול בסדר. לאחר כשעה יצאה אלינו אשת השר בצעקות שהוא אינו בבית ושאנחנו משקיעים זמן ומפריעים לאורח חייה. בסופו של דבר גם 'בירכה' אותי באמירה 'שאמא שלך תמות".

מלשכת שר התחבורה נמסר בתגובה: "מערכת המשפט החליטה להוציא צו סגירה כנגד שדה התעופה בהרצליה מתוך העדפה של רווחת מאות אלפי תושבי האזור שסובלים ממפגע הרעש. לשר כ"ץ אין שום קשר להחלטה, על אף שהוא חושב שהיא נכונה. משפחת כ"ץ מתורגלת בהפגנות מול ביתה ומעולם איש מבני הבית לא פנה למפגינים ותמיד כיבדו את זכויותיהם להפגין כחוק.

"רעייתו של השר כ"ץ יצאה למפגינים אמש רק לאחר שאחד השכנים ניגש אליהם והסביר להם כי לפני שעה קלה הם קיבלו הודעה על כך שאב המשפחה נהרג במפתיע וכי הם שרויים באבל כבד. השכן ביקש מהמפגינים בנימוס לחדול מהשימוש במגפון ואמר להם כי 'חייהם נהרסו' בעקבות פטירת האב. המפגינים בחרו להשיב לו בגסות רוח כי 'גם חייהם נהרסו עקב סגירת שדה התעופה' וכי אין להם כוונה להנמיך את גובה הצעקות. אשת השר מכחישה בתוקף כי התבטאה כך כלפי המפגינים. צר לנו שהם בוחרים למנף את אי שביעות רצונם מהחלטת בית המשפט באמצעות שקרים והכפשות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker