שדה"ת ייסגר - אבל מנהל מגדל הפיקוח התחדש בלשכה בעשרות אלפי שקלים

השבוע נחנכה לשכה חדשה למנהל מגדל הפיקוח בשדה התעופה הרצליה - שייסגר בעוד חודשיים ■ רש"ת: "המבנה נייד, בעלות של כ-8,000 שקל, וישרת צרכים מקצועיים"

זוהר בלומנקרנץ

בזבוז כספים ברשות שדות התעופה (רש"ת): לשכה חדשה למנהל מגדל הפיקוח בשדה התעופה הרצליה - נחנכה בשבוע שעבר. בלשכה, שנבנתה במיוחד במבנה נפרד (מאחורי מגדל הפיקוח של השדה), הושקעו לפי הערכות עשרות אלפי שקלים.

גורמים בשדה התעופה הביעו היום (ד) תמיהה, בשיחה עם TheMarker, על "ההשקעה הכספית הגדולה בהקמת הלשכה, שבנייתה הסתיימה כחודשיים בלבד לפני מועד סגירתו המתוכנן של שדה התעופה הרצליה".

מרש"ת נמסר בתגובה כי "בטרם התקבלה החלטת היועץ המשפטי לממשלה על סגירת השדה בהרצליה, נקנה והוצב מבנה נייד בעלות של כ-8,000 שקל המשרת את צרכיהם המקצועיים של פקחי הטיסה במגדל הפיקוח, ושאותו ניתן להעביר עם סגירת השדה".

שדה התעופה הרצליהצילום: ניר קידר

"פעילות העשרה" ב-45 אלף שקל

יצויין כי בתחילת השבוע נחשף ב-TheMarker כי הנהלת רש"ת בילתה בסוף השבוע עם בני ובנות הזוג באילת, במה שהוגדר כ"פעילות העשרה" בסכום של כ-45 אלף שקל מתקציב הדרכה והעשרה.

הבילוי גרר ביקורת חריפה מצד עובדים ומנהלים זוטרים, אשר טענו כי "חברי ההנהלה 'ניצלו' את היעדרו של יו"ר מועצת מנהלים קבוע לארגון - על מנת 'לחגוג'".

מועצת המנהלים של רש"ת התנהלה עד אז ללא יו"ר קבוע, לאחר פרישתו של היו"ר עובדיה עלי בסוף 2014. ברש"ת דחו בזמנו את הביקורת והסבירו כי מדובר ביציאה משותפת ראשונה מזה שלוש שנים, וכי בני ובנות הזוג שילמו על השתתפותם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker