נבחר יו"ר ועד עובדים חדש לחברת אל על

שרון בן יצחק, איש תחזוקת המטוסים, הוא היו"ר החדש ■ לרשותו יעמדו שלושה חודשים כדי להשלים את המו"מ מול ההנהלה בעקבות הסכם העבודה החדש

זוהר בלומנקרנץ

יו"ר ועד עובדים חדש נבחר לחברת אל על: שרון בן יצחק, איש תחזוקת המטוסים, שגבר היום בבחירות לראשות הוועד על יריבו, ג'קי חיון, וקיבל 34 מקולות חברי מועצת העובדים, לעומת 13 ליריבו. בן יצחק (45), הוא הנדסאי תעשייה וניהול שעובד בחברת אל על מזה 24 שנים כטכנאי מטוסים.

הבחירות לראשות הוועד התקיימו כחודשיים בלבד לאחר התפטרותו במפתיע של היו"ר הקודם, ליאור קזימירסקי, שהתפטר חודש לאחר היבחרו, עקב מצבו הכלכלי של תאגיד העובדים, שהחזיק במניותיה המופרטות של חברת התעופה.

לראשות היו"ר החדש יעמדו שלושה חודשים בלבד כדי להשלים את המשא ומתן עם ההנהלה על הסכם העבודה החדש. זאת, לפי הסיכום שנחתם עם ההסתדרות - שאם לא יצליח להגיע במהלך תקופה זו להסכם, ייערכו מחדש בחירות כלליות לוועד העובדים ולתפקיד היו"ר.

לאחר בחירתו אמר היו"ר החדש: "אנו נחושים להגיע להסכם עבודה קיבוצי חדש לאחר יותר משנתיים בהן אין הסכם עבודה - על מנת להצעיד את החברה קדימה. אני מאמין שהסכם עבודה הוא רצון משותף של העובדים וההנהלה, וחשוב שנזכור זאת לאורך המשא ומתן שיתקיים בחודשים הקרובים".

מטוסי אל על
צילום: אי־פי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker