מרכז לוגיסטי בינלאומי חדש יוקם בנתב"ג

רשות שדות התעופה (רש"ת) פירסמה היום (ב') מכרז בינלאומי כחלק מתוכניתה האסטרטגית להרחבת מגוון פעילותה המסחרית

זוהר בלומנקרנץ

מרכז לוגיסטי חדש יוקם בנתב"ג: רשות שדות התעופה (רש"ת) פירסמה היום (ב') מכרז בינלאומי להקמת מרכז לוגיסטי חדש בנתב"ג. על החברה הזוכה במכרז להקמת המרכז הלוגיטסי להיות בעלת מחזור מכירות מצטבר של לפחות 50 מיליון שקל לשנים 2013-2011. המכרז הינו לתקופה של 15 שנים ולרש"ת תהיה אופציה להארכת ההתקשרות ב-60 חודשים נוספים.

המכרז יהיה בשיטת DBOT בו היזם יממן את הקמתו בתמורה לקבלת הזיכיון. התחרות במכרז הינה על מחיר השכירות למ"ר שישלם הזוכה לרש"ת. מדובר בהקמתו של מבנה בעל שטח של כעשרת אלפים מ"ר.

נמל התעופה בן גוריון, בשנה שעברהצילום: אילן אסייג

המכרז מיועד לחברות העוסקות בהפעלת מסופי מטען, מחסני ערובה, חברות העוסקות בשינוע בינלאומי של מטענים ובשירותי בלדרות להקמה ניהול והפעלת של מרכז לוגיסטי חדש שיפרש על 14 דונם בחלקו הדרום מזרחי של נתב"ג - בסמוך למרכז המופעל היום ע"י חברת UPS.

מרש"ת נמסר כי "במסגרת התכנית האסטרטגית להרחבת מגוון הפעילויות המסחריות, המתחם הלוגיסטי בשטח נתב"ג ייועד לשימושים של אחסנה ולוגיסטיקה, בדגש על תחומים פעילות לוגיסטיים, אדמיניסטרטיביים בעלי זיקה לתעופה. מיקום המרכז הינו אופטימאלי - בקרבה למסופי המטען האוויריים ובנוחות מירבית לצד תשתיות התחבורה ויתרונות השינוע הגלומים בפעילות מתוך נתב"ג".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker