נוסע אל על: "קיבלתי כרטיס משודרג וסירבתי לוותר עליו - כשנחתנו המתינו לי 3 שוטרים"

נוסע אל על התיישב במושב ריק יקר יותר בטיסה מקייב ועוכב לחקירה ע"י המשטרה בנתב"ג ■ אל על: הנוסע סירב לשלם וגידף דיילת

זוהר בלומנקרנץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זוהר בלומנקרנץ

המשטרה עיכבה היום (ג') אחר הצהריים בנתב"ג נוסע (השם שמור במערכת) בחברת אל על, שהתעקש לשבת במושב ריק במחלקה המשודרגת תיירים פלוס, מבלי לשלם עליו. הנוסע לעומת זאת, התלונן על יחס משפיל מצד חברת התעופה ועל כך שמלכתחילה הטעות היתה שלה.

מדובר בטיסת אל על מספר 2652 מקייב שנחתה היום (ג') בשעה 15.30 אחר הצהריים בנתב"ג. על מה שהתרחש בסיפון המטוס ועם נחיתתו בנתב"ג סיפר הערב הנוסע ל-TheMarker: "הגעתי לשדה התעופה בקייב כדי לטוס בטיסת UP של חברת אל על. ביצעתי את הצ'ק אין 'בקיוסק' המנפיק אוטומטית כרטיסי עלייה למטוס, מבלי שהנוסע יכול לבחור. קיבלתי כרטיס עלייה למושב 26 סי, שהוא מושב במחלקת תיירים פלוס. כשהגעתי לעלות, אמרו לי כי נפלה טעות ונתנו לי כרטיס אחר לשורה 44 במחלקת תיירים. לא עזרו מחאותיי".

לדבריו, עבר לשבת בכסא שקיבל במקור, שהתברר שהוא האחרון במחלקת תיירים פלוס והיה ריק. "דרשו ממני לשלם תוספת של 80 דולר במידה ואני רוצה להמשיך ולשבת בו. הסברתי להם כי מלכתחילה זו היתה טעות שלהם ואין בכוונתי לזוז ממקומי. כשנחתנו בנתב"ג המתינו לי שלושה שוטרים אשר ביקשו ממני את הדרכון. אחרי דין ודברים שלחו אותי לדרכי. הרגשתי מושפל וכאחרון העבריינים כאשר כל הנוסעים חלפו על פני ואני עומד בצד ללא הדרכון מוקף שוטרים", סיפר.

צילום: דודו בכר

מחברת אל על נמסר בתגובה: "הנוסע ישב במושב מועדף עליו חל תשלום - וסירב לשלם. כשהתבקש לעבור למושבו גידף את הדיילת וסירב לעבור. אל על לא תסבול התנהגות בלתי הולמת בטיסותיה".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker