מנכ"ל אל על קורא לטייסים לשוב לעבודה: "שעון החול אוזל"

דוד מימון בקריאה אישית לטייסי החברה לנהל דיאלוג עם ההנהלה וליישר את ההדורים על מנת למנוע המשך פגיעה בציבור הנוסעים

זוהר בלומנקרנץ

מנכ"ל אל על, דוד מימון, פנה היום (ג') לטייסים בקריאה "לחזור לעבודה רציפה ולנהל דיאלוג עם הנהלת החברה", על מנת ליישר את ההדורים ולמנוע פגיעה נוספת בציבור הנוסעים. באיגרת מיוחדת לעובדים כתב המנכ"ל כי "שעון החול אוזל. התנהלות חסרת רסן מובילה אותנו לדרך ללא מוצא העלולה להשפיע על אלפי בתי אב וחבל שכך. תקוותי, כי האירועים של הימים האחרונים לא ישנו וכי נדע לנהל את שגרת פעילותנו בחברה בנחישות, תוך אחדות המטרה, נצא לדרך חדשה למען שגשוג והצלחת החברה וטוב שנעשה זאת באופן מיידי".

מנכ"ל אל על המשיך והזהיר כי התנהלות הטייסים "פוגעת בתדמית החברה ובמוניטין של ציבור גדול של טייסים איכותיים ומסורים ויתרה מכך, עלולה אף לפגוע במאמצי המכירות של החברה. התקופה הנוכחית דינאמית ומאתגרת ואני מודע ללחצים בהם נמצאים אנשי החברה והנהלתה ובכללם הטיסה. אני סומך עליכם ומאמין כי רק בדרך זו נצליח לקדם את החברה ולהביא אותה לכדי יציבות כלכלית מתמשכת", כתב עוד מימון באיגרת.

בתוך כך, אירעה פגיעה נוספת בטיסות אל על מישראל לארה"ב וממנה עקב המחסור ועיצומי הטייסים. טיסה שנייה של חברת אל על מספר 007 לניו יורק לא תמריא אף היא היום (ג') כיום כמתוכנן מנתב"ג. מדובר בטיסה שהייתה מתוכננת להמריא בשעה 09.40 הבוקר. אולם, בגלל המחסור ועיצומי הטייסים, היא מתעכבת וצפויה לצאת רק בשעה 18.15 הערב לדרכה. הבוקר ביטלה אל על טיסה מספר 001 אף היא לניו יורק שנדחתה מאתמול בלילה עקב שיבושי הטייסים.

דוד מימוןצילום: סיון פרג'

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker