מתחדש המשא ומתן על הסכם עבודה קיבוצי חדש באל על

מבצע צוק איתן, עונת החגים והתפטרותו במפתיע של יו"ר ועד עובדי אל על אשר אדרי, שעמד בראש שיחות המו"מ עם ההנהלה, הביאו להפסקת המו"מ לפני כשלושה חודשים

זוהר בלומנקרנץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
זוהר בלומנקרנץ

המשא ומתן על הסכם עבודה קיבוצי חדש בחברת אל על מתחדש לאחר נתק של שלושה חודשים. ל-TheMarkerנודע היום (ד) כי נציגי ההנהלה ו-ועד העובדים ייפגשו ביום ראשון הקרוב (ה-23.11) לשיחות על הסכם עבודה קיבוצי חדש בחברה. תהיה זו פגישת המו"מ הראשונה של ועד העובדים והיו"ר החדש ליאור קזימירסקי עם נציגי ההנהלה, בראשותו של סמנכ"ל משאבי אנוש, חנן מטסרו בנושא.

שיחות מו"מ על הסכם עבודה קיבוצי חדש בחברת אל על התנהלו במהלך השנה, אולם ללא הצלחה. מבצע צוק איתן, עונת החגים והתפטרותו במפתיע של יו"ר ועד עובדי אל על אשר אדרי, שעמד בראש שיחות המו"מ עם ההנהלה, הביאו להפסקתם לפני כשלושה חודשים.

במקביל התקיימו בנפרד, שיחות בין ועד הטייסים בנציגות העובדים, בראשותו של קברניט ניר צור לבין ההנהלה בנושא, אך גם אלה נכשלו עד כה.

בואינג 737 של חברת אל עלצילום: אל על

חברת אל על תפרסם באמצע השבוע הבא (ג') את דו"חותיה הכספיים לרבעון השלישי של השנה. בענף התעופה מעריכים, כי התוצאות לא תהיינה טובות כפי שציפו לעונת הקיץ והחגים, בגלל הפגיעה ואובדן ההכנסות כתוצאה ממבצע צוק איתן. להערכת החברה נגרם לה נזק של 50-60 מיליון דולר עקב המלחמה ברצועת עזה בקיץ.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker