אל על: לוח אביב-קיץ חדש של טיסות UP - עד 52 טיסות לשבוע ל-5 יעדים

הטיסות יהיו לברלין, בודפשט, קייב, פראג ולרנקה; טיסות UP המוזלות מאפשרות לנוסעים לשלם רק על השירותים שהם מעוניינים לרכוש

זוהר בלומנקרנץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת אל על הציגה היום (ב') בראשונה את לוח אביב-קיץ החדש של טיסות מותג UP (לואו קוסט) ל-5 יעדים באירופה: ברלין, בודפשט, קייב, פראג ולרנקה. מלוח הטיסות החדש עולה, כי חברת התעופה תבצע עד 36 טיסות לשבוע באביב (עד יוני) ועד 52 טיסות לשבוע בקיץ (יולי-אוגוסט), החל מה-30 למארס השנה.

כך לדוגמה, לברלין תפעיל החברה עד 11 טיסות לשבוע באביב ועד 12 טיסות לשבוע בקיץ. לפראג – עד 7 טיסות לשבוע באביב ועד 11 טיסות בקיץ. לקייב – עד 7 טיסות לשבוע באביב ועד 11 טיסות לשבוע בקיץ. לבודפשט – עד 8 טיסות לשבוע באביב ועד 12 טיסות לשבוע בקיץ. לרנקה – עד 3 טיסות לשבוע באביב ועד 6 טיסות לשבוע בקיץ (החל מ-29.6.14)

טיסות UP המוזלות מאפשרות לנוסעים לשלם רק על השירותים שהוא מעוניין לרכוש, כמו לדוגמה רק כרטיס טיסה ובנפרד על מזון ושתיה. בטיסות תוצענה שתי מחלקות שירות – מחלקת תיירים ומחלקת תיירים פלוס.

ראש אגף שיווק באל על, עינת ינאי, אמרה היום, כי "מותג UP מביא איתו בשורה הן ברמת המחיר והן בהיקף התדירויות ליעדים שנבחרו. לראשונה יוכלו נוסעים לטוס לחופשות אביב וקיץ לאירופה במחירים שווים לכל נפש ונמוכים במאות דולרים מאשקתד. נמשיך ונפעל כדי להציע לנוסע הישראלי את המחירים הטובים ביותר לכל היעדים".

אתמול נחשף כאן, כי חברת אלעל מבקשת להפעיל רק את טיסות UP ללרנקה מטרמינל 1 בנתב"ג, עקב מגבלות שעות הפתיחה שלו בבוקר וכי שאר טיסות המותג ייצאו מטרמינל 3 בנתב"ג.

אליעזר שקדי, מנכ"ל אל עלצילום: עופר וקנין

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker