"מילצ'ן קורא לי 'סיסטר', ביבי באמת לא ידע": הגירסה שמסרה שרה נתניהו במשטרה

כך נחשף הערב בתוכנית "שישי" עם איילה חסון בערוץ 10 ■ ערוץ 2: ההחלטה שמתגבשת במשטרה בפרשת המתנות היא המלצה על הגשת כתב אישום נגד ראש הממשלה

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יאיר, שרה ובנימין נתניהו בחגיגת יום הולדת לראש הממשלה, ב-2013
יאיר, שרה ובנימין נתניהו בחגיגת יום הולדת לראש הממשלה, ב-2013צילום: קובי גדעון / לע"מ
TheMarker Online

לפני שלושה ימים נחשפה בערוץ 2 גירסתו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו לפרשת המתנות, המכונה תיק 1,000. לפי הפרסום, נתניהו טען כי לא ידע על המתנות משום שאשתו שרה קיבלה אותן. הערב נחשפו בתוכנית "שישי" עם איילה חסון בערוץ 10 תמלולי הגירסאות שמסרה שרה נתניהו בחקירתה במשטרה.

אשת ראש הממשלה טענה בחקירתה כי איש העסקים ארנון מילצ'ן נהג לקרוא לה "סיסטר", כלומר אחותי. בעניין השמפניות, היא חיזקה את גירסתו של בעלה: "ביבי באמת לא ידע שהייתי מקבלת יין ממילצ'ן. הוא ראש ממשלה עסוק מאוד. הוא היה חוזר לארוחת ערב, רואה יין על השולחן, ולא שואל שאלות מאיפה זה הגיע. זה בכלל לא היה במודעות שלו".

שרה נתניהו נשאלה על הטענות כי שווי בקבוקי השמפניה שקיבלו בני הזוג נתניהו הוא מאות אלפי שקלים - והשיבה: "המחירים של היין זולים בהרבה מהסכומים שפורסמו. אני לא שותה שמפניות יקרות". בעניין שרשראות שקיבלה לכאורה בשווי אלפי דולרים, אמרה אשת ראש הממשלה: "זוהי שרשרת חרוזים בשווי של 300-200 דולר. בטח לא בסכומים שאתם מדברים. זוהי שרשרת שנהוג לתת בין חברים".

בערוץ 2 פורסם הערב כי ההחלטה שמתגבשת במשטרה בפרשת המתנות היא המלצה על הגשת כתב אישום נגד ראש הממשלה. במשטרה מעריכים כי החקירה בפרשה זו תסתיים תוך ארבעה עד שישה שבועות. המלצת המשטרה עשויה לכלול שתי עבירות - קבלת טובות הנאה בהקשר של קבלת שוחד, ומרמה והפרת אמונים או עבירה אחת - מרמה והפרת אמונים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

יאיר לפידות

"ל-95% מהציבור אין מספיק הון עצמי כדי לרכוש דירה בישראל"

ראם רייזנר ומשפחתו

"עברנו לאחד המקומות היפים בארץ — ולרגע לא הסתכלנו לאחור"