יחימוביץ': "נמאס לי מפסטיבל אורן חזן, יש תחרות מי יבעט בו יותר חזק"

חברת הכנסת: "אני לא מתכוונת לגונן על חזן - אבל מסתכלת בהשתאות על אלה שחכמים על חלשים - אלה שנתנו טבעת הגנה לאולמרט, אלה שסגדו לנוחי דנקנר ואלה שרקחו את המועמדות של פואד לנשיאות"

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שלי יחימוביץ' אורן חזן
TheMarker Online

"הגעתי למסקנה - ויכול להיות שאני אגיד משהו מאוד לא פופולרי ומאוד יכעסו עלי עכשיו: נמאס לי מהפסטיבל הזה של אורן חזן - ואיכשהו אני לא מצליחה לחוש הערכה גדולה כלפי התחרות מי יבוא ויבעט בו יותר חזק ומי ידרוש עונש יותר כבד" - כך אמרה היום ח"כ שלי יחימוביץ'.

יחימוביץ', שאמרה את הדברים בתוכנית "מצד שני" בגל"צ עם יועז הנדל וספי עובדיה, הוסיפה: "אני לא מרגישה שחזן מבזה אותי. אני לא מתכוונת לגונן עליו, מעלילותיו הדוחות בבורגאס לרבות החשד לסחר בנשים, דרך התנהגויות מזעזעות בכנסת, ועד דו"ח מבקר המדינה.

"אבל זו מטרה כל כך נוחה, ואני מסתכלת בהשתאות עכשיו על אלה שחכמים על חלשים: אלה שנתנו טבעת הגנה גדולה לאולמרט כששחיתויותיו עמדו בראש חוצות, אלה שסגדו לנוחי דנקנר וגוננו עליו כשהיה ברור שהוא עושה מעשים שלא ייעשו, אלה שרקחו את המועמדות של פואד לנשיאות כשהיה ברור שזה מעשה לא ראוי" .

אתמול קבע מבקר המדינה יוסף שפירא כי חזן (הליכוד) עבר עבירה פלילית כשהגיש ביודעין תצהיר שקרי למבקר, שבו טען כי לא קיבל תרומות ולא ניהל קמפיין במהלך מערכת הבחירות הפנימיות. שפירא ציין כי מדובר בעבירה פלילית שדינה שלוש שנות מאסר וכי הממצאים בעניינו של חזן הועברו ליועץ המשפטי לממשלה, שעשוי להורות על פתיחה בחקירה נגד חבר הכנסת.

בהמשך התייחסה יחימוביץ' לסערת חזן גם בסטטוס שפירסמה בפייסבוק:

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

שדות חקלאיים הוד השרון

"חשבתי שעשיתי את עסקת חיי. היום אני מבין שניצלו את התמימות ואת חוסר הידע שלי"

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב