"אינטרסים זרים ואפלים" |

נתניהו: נוני מוזס ו'ידיעות אחרונות' מכפישים אותי יום אחר יום, שקר אחר שקר"

ראש הממשלה בעמוד הפייסבוק שלו: "נראה שנוני מוזס וקבוצת 'ידיעות אחרונות' חזרו לסורם. מוזס אינו מוכן להשלים עם העובדה שהעם בחר בי ובליכוד להנהיג את המדינה"

TheMarker Online
TheMarker Online

ראש הממשלה בנימין נתניהו אינו מרפה ממו"ל "ידיעות אחרונות", נוני מוזס. אחרי שתקף אותו במערכת הבחירות, בעקבות הסיקור המוטה נגדו, לדבריו, התייחס הערב ראש הממשלה לכמה פרסומים ב"ידיעות" בימים האחרונים.

נתניהו כתב בדף הפייסבוק שלו: "נוני מוזס וקבוצת 'ידיעות אחרונות' חזרו לסורם. בימים האחרונים שבו המתקפות וההכפשות חסרות השחר נגדי שאיפיינו את העיתון ואת אתר Ynet במערכת הבחירות. הפעם מיועדות ההשמצות לפגוע בי בתפקידי כשר התקשורת, תחום שבו לנוני מוזס ולקבוצת ״ידיעות״ יש אינטרסים עסקיים ואישיים רבים, חלקם גלויים וחלקם סמויים מן העין.

"השיטה נותרה אותה השיטה: טענות שווא עליי ועל סביבתי, יום אחרי יום, שקר אחרי שקר, עיוות אחר עיוות.

בנימין נתניהוצילום: אמיל סלמן

"אתמול פורסם ב"ידיעות" אוסף של דברי הבל נגד עו"ד שלמה פילבר, המועמד להתמנות לתפקיד מנכ״ל משרד התקשורת. לשם כך הועלה מן האוב מאמר בחתימתו של פילבר, שפורסם לפני 20 שנה, ושנכתב בכלל על ידי אדם אחר. עו״ד פילבר לא מחזיק כלל בעמדות שיוחסו לו ואף הבהיר זאת אתמול בפוסט שפירסם בעמוד הפייסבוק שלו . מדובר באדם ישר דרך, ערכי ומתון, איש מקצוע רב כישורים ויכולות, אשר רחוק שנות אור מן התמונה שניסו לצייר לגביו ב"ידיעות".

"הבוקר נמשכה המתקפה ב״ידיעות״ בכתבה שהעלתה טענה מופרכת על ניגוד עניינים כביכול בפעולתי כשר תקשורת בשל קשרי העבודה שלי עם עורכי הדין יצחק מולכו ודוד שמרון. אבהיר בצורה הברורה ביותר: אין ומעולם לא היה שום ניגוד עניינים בפעולתי כאיש ציבור. אני מקפיד על כך באופן המחמיר ביותר וכך גם כל האנשים שפועלים בסביבתי.

"עורכי הדין יצחק מולכו ודוד שמרון מעולם לא פנו אליי בענייני לקוחותיהם. אפילו לא ברמז. יתרה מכך, עו״ד מולכו ממלא בהתנדבות ובמסירות את תפקיד השליח למשא ומתן המדיני לאורך שנים רבות. הוא חתום על הסכם למניעת ניגוד עניינים שאושר על ידי שורה של יועצים משפטיים לממשלה, שבו חשף את כל עסקיו ולקוחותיו.

ארנון מוזסצילום: מוטי קמחי

"בעבר, כדי שלא תהיה אפילו מראית עיין של ניגוד עניינים עם משרד עורכי הדין של מולכו ושמרון, העברתי מיוזמתי כשר האוצר את הטיפול בעניין הפרטת בנק דיסקונט לשר אחר (טומי לפיד ז"ל).

"נראה שנוני מוזס אינו מוכן להשלים עם העובדה שהעם בחר בי ובליכוד להנהיג את המדינה, הן בנושאים הביטחוניים והמדיניים והן בהובלת הרפורמות להגברת התחרות בכל התחומים, כולל בתקשורת, בדיור וביוקר המחייה.

"אני עוסק בנושאים חשובים אלה מתוך תחושת אחריות עמוקה כלפי אזרחי ישראל ותוך שמירה בלתי מתפשרת על טוהר המידות. מה שמתפרסם בעיתון מסוים ובאתר מסוים אינו אלא המשך מסע ההכפשות וההשמצות המונע על ידי אינטרסים זרים ואפלים.

הניסיון לפגוע בי לא יצלח: לא אירתע מלקבל החלטות ולהוביל רפורמות שישפרו את הביטחון ואת איכות החיים של אזרחי ישראל. לשם כך קיבלתי את אמונכם".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

בניין דירות בחולון

לקחתם משכנתא בחודשים האחרונים? גם אתם כבר שילמתם על עליית הריבית

"כשבאנו לקבל משכנתא לרכישת הבית, התברר שהבעיה לא פשוטה כלל"

הריבית במשק מזנקת – מה כדאי לעשות עם ההלוואות שלקחתי?