בועז סטמבלר הצטרף למטה הבחירות של הליכוד

סטמבלר שימש בעבר כדובר משרד האוצר ועורך המהדורה המרכזית בערוץ 2 ■ אמש הצטרף כיועץ לליכוד גם דידי הררי, והשילוב בין תפקידו כשדרן רדיו ויועץ למפלגה הופך למעשה את תכניותיו ברדיו לתשדרי בחירות

צבי זרחיה
צבי זרחיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צבי זרחיה
צבי זרחיה

בועז סטמבלר שכיהן בעבר כדובר במשרד האוצר, צורף למטה הבחירות של הליכוד ויהיה אחראי על הקשר עם התקשורת הכלכלית. סטמבלר עזב את משרד האוצר לפני כשנתיים.

קודם לתפקידו באוצר, שימש סטמבלר כעורך בכיר בחברת החדשות של ערוץ 2, ובין היתר ערך את המהדורה המרכזית שאותה הגיש אז יאיר לפיד, את מהדרות סוף השבוע והתוכנית הכלכלית.

בועז סטמבלרצילום: עופר וקנין

שלשום הצטרף למטה ההסברה של הליכוד השדר דידי הררי. תנועת אומץ פנתה היום (ג') אל דוד רגב נציב הקבילות ברשות השנייה, ודרשה להפסיק את שידורה של תכנית הרדיו היומית בתחנה "רדיו ללא הפסקה", הפועלת מכח חוק הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו.

תנועת אומ"ץ סבורה כי ראוי שמר הררי יקדים ויבחר בין שליחותו הפוליטית-עסקית, ובין שליחותו הרדיופונית והציבורית. לעמדת תנועת אומ"ץ, לא ניתן לנתק בין עבודתו של מר הררי ברדיו ובין עבודתו בקמפיין הבחירות, כאשר השילוב בין השניים הופך למעשה את תכניותיו של הררי לתשדרי בחירות, פוטנציאליים.

דידי הרריצילום: מוטי קמחי

"אנו ערים להחלטתו של יו"ר ועדת הבחירות המרכזית דאז, כב' השופט אלייקים רובינשטיין, אשר התיר את שילובו של הררי כקריין בקמפיין הליכוד בבחירות הקודמות, בד בבד עם שידור תכניתו (החלטה מ-16 בנובמבר 2013), אלא שההחלטה דאז התקבלה בין היתר לאור פגמים בהגשת הבקשה ותפקידו של הררי היה קריינות בלבד ולא ייעוץ פוליטי"- כתבה התנועה.

"בנוסף, בבחירות הקודמות הרשות השניה ו/או תחנת הרדיו הגדירו הגבלות ברורות וחד משמעיות למניעת תעמולת בחירות בתכוניותיו של הררי", נכתב בפניית אומ"ץ. יש לזכור כי החלטות יו"ר ועדת בחירות, אינן מהוות הלכה משפטית מחייבת, כך שיו"ר הוועדה הנוכחי, מוסמך לקבל החלטות שונות מהחלטות קודמו בתפקיד.

לעמדת אומ"ץ, ראוי, ולו מטעמי אתיקה ומראית עין, לאסור את המשך שידור התכנית של הררי בתקופה בה הוא משרת קמפיין פוליטי ערב בחירות. לכל הפחות יש לקבוע ולפרסם הגבלות ברורות כפי שנעשה בעבר. בהתאם לתשובת הרשות השניה, תחליט תנועת אומ"ץ על המשך טיפולה בנושא".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

לחוסכים הסולידיים יש אלטרנטיבה

שעתו היפה של החוסך הסולידי: יש חלופה טובה יותר לפיקדון בבנק

טסלה, מודל S. המחיר למי שיזמין את המודל היום ייקבע בהמשך

אחרי כמעט שנתיים: הדגמים הגדולים של טסלה מגיעים לישראל

אלעד כהן (מימין), ניצן רנגיני בוצר ודניאל בוצר

ממשכורת של 30 שקל בשעה – לווילה בת שלוש קומות במושב מבוסס בשרון

מסיבה בבריכה, אילוסטרציה

בעל הבית מרוויח 15 אלף שקל ללילה - החיים של השכנים נהפכו לסיוט

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

תופעות לוואי בעקבות שימוש בפרופסיה

"כל הגוף מרגיש מחושמל, הכל שורף וכואב": הם רצו לעצור את ההתקרחות. זה הרס להם את החיים

נועם וימן

מתוחכמים ומסתוריים: האנשים שהבלעדיות הפכה אותם לעשירים מאוד