בית חולים חדש יקום באשדוד: יספק 300 מיטות בעוד 6 שנים

אסותא נותרה כמתמודדת יחידה במכרז לאחר ששתי המתמודדות האחרות, שירותי בריאות כללית ואפריקה ישראל, פרשו

רוני לינדר-גנץ
רוני לינדר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רוני לינדר-גנץ
רוני לינדר

חברת "אסותא אשדוד" שבבעלותה של אסותא מרכזים רפואיים נבחרה להקים ולהפעיל את בית החולים החדש שיקום באשדוד. אסותא היתה המתמודדת היחידה במכרז וועדת המכרזים הבין משרדית המשותפת למשרדי האוצר, הבריאות ומינהל מקרקעי ישראל בראשות סגן בכיר לחשב הכללי, גיל שבתאי, החליטה לאשר את הצעתה.

"לאחר שבדקה את ההצעה מבחינה תכנונית, תפעולית ופיננסית, ולנוכח עמידתה של ההצעה בדרישות המכרז, החליטה ועדת המכרזים להכריז על הצעתה של 'אסותא אשדוד' כזוכה במכרז", נמסר ממשרד האוצר. עבודות הקמתו של בית החולים באשדוד צפויות להתחיל תוך כשנתיים, כאשר תוך שש שנים צפויה תחילת הפעלתו של בית החולים בהיקף 300 מיטות.

אסותא נותרה כמתמודדת יחידה במכרז לאחר ששתי המתמודדות האחרות אשר עברו את שלב המיון המוקדם פרשו ממנו בזו אחר זו. המתמודדות הנוספות היו שירותי בריאות כללית, שניגשה באמצעות מכון מור עם חברת אורתם סהר; ואפריקה ישראל שניגשה עם החברה הבת דניה סיבוס, בשיתוף עמותת רפואה וישועה וחברת מיזמים.

שר האוצר יובל שטיניץ סייר באשדוד ואמר כי "אני שמח להכריז שכאן בחולות אשדוד יוקם בית חולים ציבורי במדינת ישראל".

יו"ר אסותא פרופ' שוקי שמר אמר כי הוא "מברך על ההחלטה שהיא תוצאה של תכנון קפדני ומפורט בראשות הנהלת אסותא. זהו רגע היסטורי בחיי הרפואה ומערכת הבריאות בישראל. אסותא מתחייבת לבנות בי"ח שיהיה לרווחת תושבי אשדוד והסביבה עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, מערכות מקוונות, מתוחכמות ושילוב רפואה מודרנית לקהילה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אלונה ודניאלה חברת SISTERS

שתי האחיות שהפכו חשבון אינסטגרם לאקזיט של מיליוני שקלים

אופן ספייס. היתרונות שלו ברורים, אבל העבודה ההיברידית מציפה את החסרונות

"כשאחפש עבודה עוד שנה־שנתיים, הדבר הראשון שאבדוק הוא שאני לא יושבת באופן ספייס"