הקורונה מכה באל על: מפסיקה לטוס לאיטליה ולתאילנד, דוחה את השקת הקו ליפן

אל על: "נוסעים המחזיקים בכרטיסים לטיסות המבוטלות יוכלו לקבל כספם בחזרה". היום הודיעה אל על כי היא צפויה לאבד הכנסות של 70-50 מיליון דולר כתוצאה ממשבר הקורונה

רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל
טוקיו
טוקיוצילום: MasaPhoto / Shutterstock.com

נגיף הקורונה ממשיך להכות באל על. החברה הודיעה היום (ה') על שינויים בלוח הטיסות שלה לאיטליה ויעדי המזרח הרחוק, בעקבות הנחיות משרדי הבריאות והפנים.

אל על תבטל את הטיסות לכלל היעדים באיטליה - מילאנו, ונציה, רומא וכן נאפולי בטיסות סאן דור, החל ממחר, יום שישי 28 בפברואר ועד לתאריך 14 במארס.

כמו כן, פעילות החברה לתאילנד תושהה החל מיום שני הקרוב, 2 במארס, ועד 27 במארס כאשר ההמראה האחרונה לבנגקוק תהיה ביום ראשון 1 במארס ומבנגקוק לנתב"ג ביום שלישי 3 במארס.

בנוסף אל על תדחה את פתיחת הנתיב לטוקיו לתאריך 4 באפריל 2020, ומבטלת את הטיסות לבייג'ינג והונג קונג עד לתאריך 2 במאי.

מאל על נמסר: "נוסעים המחזיקים בכרטיסים לטיסות המבוטלות יוכלו לקבל כספם בחזרה. לחלופין, נוסעים המעוניינים בטיסה חלופית יפנו למוקד השירות של החברה או לסוכן הנסיעות דרכו בוצעה הזמנתם".

היום הודיעה אל על כי מגפת הקורונה צפויה לגרום לה ירידת הכנסות של 70-50 מיליון דולר בינואר-אפריל 2020. הערכה זו אינה כוללת את הפגיעה שתיגרם לאל כתוצאה מהפסקת הטיסות לתאילנד ואיטליה. ההערכה הקודמת של החברה שפורסמה לפני 16 יום, הייתה לירידה של 30 מיליון דולר בהכנסותיה. אמש פירסם משרד הבריאות המלצות שלא לטוס לאיטליה ולמעט בטיסות לא נחוצות בכלל. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker