מנכ"ל תעשייה האווירית הנכנס, נמרוד שפר, מבצע מינוי ראשון

דוקטור אמירה שרון מונתה לתפקיד סמנכ"ל טכנולוגיה ומו"פ ■ שרון עובדת בחברה מזה 20 שנה ■ התפקיד אליו היא תיכנס - לא היה קיים עד כה

חגי עמית
חגי עמית
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

מנכ"ל התעשייה האווירית הנכנס, נמרוד שפר, מבצע את המינוי הראשון שלו: דוקטור אמירה שרון תהפוך לסמנכ"ל טכנולוגיה ומו"פ של החברה. שרון העובדת בתעשייה האווירית מזה 20 שנה, הובילה בשנתיים האחרונות את תחום החדשנות והמו"פ במפעל להב.

התפקיד אותו תאייש שרון הוא תפקיד חדש בחברה, ויכלול אחריות לניהול כלל הטכנולוגיות של התעשייה האווירית, ניהול תקציבי המו"פ והובלת תהליכי חדשנות, אזרוח טכנולוגיות ומסחור פטנטים -  במטרה להגדיל את היקפי השווקים והלקוחות בהם פועלת התעשייה האווירית. 

שפר מסר: "אני מברך על מינויה של אמירה ומאחל לה הצלחה רבה. התעשייה האווירית ניצבת בחזית הטכנולוגיה העולמית בתחומי פעילותה השונים. המגוון הטכנולוגי, לצד ריבוי השווקים, מחייב ראיה אסטרטגית כוללת וסדורה של נושאי המו"פ והטכנולוגיה. מכאן יגיעו מנועי הצמיחה הבאים של החברה, וזהו רכיב מרכזי ליישומה של אסטרטגיה שתהיה מותאמת למציאות העסקית והביטחונית בשווקים בהם אנו פועלים. מינויה של אמירה הוא צעד חשוב לקראת הובלת החברה לפוזיציה המתאימה לביצוע המהלכים העסקיים, הפיננסיים והטכנולוגיים הנדרשים על מנת להבטיח את מקומה בחזית העסקית העולמית בתחומי פעילותה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker