צבי זרחיה

ח"כ שלי יחימוביץ (המחנה הציוני) פנתה ביום ו' להנהלת פייסבוק בדרישה להסיר עמוד מזויף הפועל בשמה. "העמוד, המשתמש בתמונתה של יחימוביץ' וזהה לעמוד הרשמי שלה, מתחזה להיות בשמה של ח"כ יחימוביץ', ומכונה 'שלי יחימוביץ' חברתית'. ככל הנראה נפתח על ידי אוהדים של יחימוביץ' ללא ידיעתה, והפך עד מהרה במה לעידוד ופסילת מועמדים בתכנית האח הגדול", נכתב בפנייה. בפייסבוק הבטיחו כי הנושא יבדק במהרה, אולם עד כה העמוד טרם הוסר.

לעמוד "שלי יחמוביץ' חברתית" יש כעת כ-3000 לייקים והפוסט האחרון שפורסם בו הגיע ליותר מ-13 אלף לייקים. בעקבות פוסט זה, בגנות שני גולדשטיין המשתתפת באח הגדול, פנה ליחימוביץ' אביה של המתמודדת, אילן גולדשטיין, וביקש ממנה לפעול להסרת העמוד המזויף. "אני בטוח שאין לך כל קשר לעניין, ומתאר לעצמי שתדאגי שיסירו את הדף הפיקטיבי אשר הועלה בשמך", כתב האב.

יחימוביץ' מסרה כי "זאת הפנייה הראשונה שלי אי פעם לפייסבוק ובעיקרון יש לי פתיחות רבה לכל התופעות המוזרות והחופשיות ברשת, אבל נוכחנו לדעת שרבים מאוד משוכנעים שמדובר בעמוד רשמי שלי, בעוד שמדובר בזיוף ובמצג שווא. העמוד מייחס לי דברים שכמובן לא הייתי אומרת לעולם. אנחנו מצפים מפייסבוק להיענות לבקשה ולהוריד את העמוד כבר בשעות הקרובות. לכל התוהים, אני לא צופה באח הגדול, אין לי עמדה לגבי משתתפיו ואני מאחלת לכולם שיצאו בשלום מהחוויה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker