נתניהו על ברק, דרוקר ושליין: "ניסיון לבצע הפיכה שלטונית"; ברק: "למישהו עף הבורג"

ראש הממשלה פירסם הערב פוסט בעמוד הפייסבוק שלו שמאשים: "לחץ של אנשי תקשורת ופוליטיקאים על היועץ המשפטי וגורמי האכיפה כדי שיגישו כתב אישום". ברק ירה חזרה: "פתטי"

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אהוד ברק ובנימין נתניהו, 2012;
TheMarker Online

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ענה הערב (ה') להתקפותיהם של אהוד ברק, רביב דרוקר וח"כ מיקי רוזנטל (המחנה הציוני) בפוסט שהעלה בעמוד הפייסבוק שלו. בתחילה ציטט נתניהו את דברי ראש הממשלה לשעבר ברק בראיון ליעקב אילון באתר וואלה: "האופוזיציה היום במדינה בנויה מ-5 אנשים: דרוקר, אלדד יניב, אמנון אברמוביץ', ליאור שליין ואהוד ברק". לאחר מכן הביא נתניהו גם את דבריהם של ח"כ רוזנטל: "גורלו של ראש הממשלה הזה לא ייחרץ בבחירות, זאת תהיה החלטה משפטית", ושל יניב: "רביב דרוקר לוחץ בטלוויזיה, והיועמ"ש פותח בבדיקה".

בפוסט שהעלה הגיב נתניהו: "יצא המרצע מהשק: לחץ של אנשי תקשורת ופוליטיקאים על היועץ המשפטי וגורמי האכיפה כדי שיגישו כתב אישום בכל מחיר נגד רה"מ נתניהו. זהו ניסיון לבצע הפיכה שלטונית בדרך לא דמוקרטית" - וקרא לעוקביו לשתף את תגובתו.

ברק מיהר להגיב, גם הוא בפייסבוק: "פתטי. הפיכה? למישהו עף הבורג. האיש שאמור לשמור עלינו מדאעש - משקשק מראיון בוואלה. מריחים את הזיעה מבלפור עד לכאן. ככה נראית תחילת הסוף".

גם ח"כ רוזנטל הגיב בפייסבוק: "מה לא ברור ביבי? ראש ממשלה הגון מחליפים בקלפי, ראש ממשלה מושחת מודח בהכרעת דין. זה קרה לאולמרט - ואתה הולך בדרכו. לא הפיכה ולא בטיח".

באחרונה מרבה ברק לתקוף את נתניהו ברשתות החברתיות, בעיקר לנוכח החקירות המתנהלות נגד ראש הממשלה, ואף קרא לו להתפטר מתפקידו. בין השאר כתב ברק: "פרקליטים, חוקרים ושופטים ותיקים מביטים פעורי עיניים בחולשה, גרירה ואבדן המצפן הנגלים בטיפול בפרשיות ביביגייט. האמנם ייתכן שטרם נפתחה חקירה מלאה, כולל בגרמניה, בעניין כלי השייט?"

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker