ניסנקורן: "לא סופר את אלון חסן"

בראיון ל״תוכנית חיסכון״ בערוץ 2, אמר ניסנקורן: ״אני לא סופר את אלון חסן. עשיתי למען הנמל הרבה יותר ממה שהוא עשה כל חייו״ ■ חסן הגיב: ״אם ניסנקורן לא סופר אותי אז למה כל הזמן הוא בלחץ ממני?״

TheMarker Online
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
אבי ניסנקורן
אבי ניסנקורןצילום: אוליבייה פיטוסי

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן תקף הערב (א') את יו"ר ועד נמל אשדוד לשעבר אלון חסן על רקע התפטרותם של 8 ראשי הוועדים בנמל בעידודו של חסן.

בראיון ל״תוכנית חיסכון״ בערוץ 2, אמר ניסנקורן: ״אני לא סופר את אלון חסן. עשיתי למען הנמל הרבה יותר ממה שהוא עשה כל חייו״. ניסנקורן הוסיף: ״עדיף שחסן יתעסק בעניינים האישיים שלו. יש לו משפט פלילי להתמודד איתו. אני לא תומך במי שעומד למשפט פלילי״. 

בתגובה עלה לשידור חסן והגיב לדבריו של ניסנקורן: ״אם אבי ניסנקורן לא סופר אותי וטוען שאני קומץ ושום דבר אז למה כל הזמן הוא בלחץ ממני?״ חסן הוסיף: ״ניסנקורן לא עשה כלום בשביל העובדים בנמל״

חסן, היו"ר לשעבר של ועדי העובדים בנמל אשדוד, קרא היום בדף הפייסבוק שלו לחבריו לעזוב את הסתדרות העובדים – ולעבור להסתדרות הלאומית. "הגיע הזמן שניקח את גורלנו בידינו ונפסיק לסמוך על הגוף שהיה באמת אמור לתת גיבוי, לשמור ולהגן על העובדים - הגוף שנקרא הסתדרות. אין ספק שהמטרה שמייצגת ההסתדרות היא חזון העובדים והאזרחים בישראל, אך לצערי הרב הנהגת ההסתדרות חלשה ורופסת וכל יום שעובר היא יותר חלשה. למצב ההסתדרות אחראי, מי אם לא, אבי ניסנקורן העומד בראשה. אין ספק שהוא היו״ר החלש והאנמי ביותר שעמד בראשה", כתב חסן.

לדברי חסן, הסתדרות העובדים לא פעלה על מנת לשמור על זכויות עובדי הנמל לקראת הפעלתו של הנמל הפרטי המוקם בסמוך לנמל אשדוד – ואף פעלה לפגוע במעמדם של ראשי הוועדים החדשים בנמל, כשאלה תקפו את ראשי ההסתדרות על התנהלותם המתונה לכאורה.

על רקע המתקפה הפומבית שבה פתח, התפטרו הבוקר ראשי ועדי העובדים בסקטור ציוד מכאני ובסקטור בתי מלאכה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker