"ביבי, נקודתיים, 'זה לא יעזור לכם'": צפו בנתניהו מחקה את גיא פלג

נתניהו: "הנה עוד תמליל בשבילכם לשמונה בערב: אני מתכוון להוביל את המדינה לעוד שנים רבות"

צבי זרחיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
בנימין נתניהו
בנימין נתניהוצילום: אוליבייה פיטוסי

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב היום (ב') בפתח ישיבת סיעת הליכוד על חשיפות תמלולי שיחותיו עם מו"ל ידיעות אחרונות: "בימים האחרונים מתנהל נגדי מסע תקשורתי אדיר, שמטרתו להפיל את ממשלת הליכוד בראשותי. איפה נשמעה שערורייה כזאת? חקירה שלמה מתנהלת בטלוויזיה. ערב ערב מפיצים תמלילים מסוננים שנבחרים בקפידה, ושקרים מכוונים בשני הנושאים שעומדים על הפרק.

"אני כמובן מנוע מלהגיב ולהציג בפני הציבור את התמונה האמיתית, שמראה שלא הייתה פה שום עבירה. המסע המתוזמר הזה כולל אנשי התקשורת שמתפקדים כאן לא רק כעיתונאים. הם גם החוקרים, גם השופטים, גם התליינים. מה שאנחנו רואים כאן זה לא שיקולי עריכה, זה שיקולי עריפה.

>> צפו בנתניהו מחקה את גיא פלג: 

נתניהו חיקה את העיתונאי גיא פלג, שחשף בימים האחרונים את תמלילי השיחות בינו לבין מו"ל ידיעות אחרונות נוני מוזס. ראש הממשלה אמר: "ביבי, נקודתיים, 'זה לא יעזור לכם'".

ראש הממשלה הוסיף: "המטרה היא להפעיל לחץ בלתי פוסק על גורמי אכיפת החוק והיועמ"ש כדי שיגישו נגדי כתב אישום. אבל אני רוצה להגיד לכם, חבריי: בדמוקרטיה מחליפים שלטון בקלפי ולא במסע לחצים מתוזמר על היועמ"ש ורשויות האכיפה. מסע התעמולה הזה נועד גם להשיג יעד נוסף - להסתיר מעיני הציבור את ההישגים הגדולים של הממשלה שלנו: בסיכול ועידת פריז, רק אתמול, במצבה הביטחוני האיתן של ישראל במרחב רוגש, בהישגים הכלכליים יוצאי הדופן שסיימנו בהם את שנת 2016, השקעות שיא, גירעון נמוך, אבטלה נמוכה ועוד הישגים רבים".

>> החיקוי של גיא פלג ב"ארץ נהדרת": 

לדברי נתניהו, "הציבור הישראלי לא קונה את המתקפה הזאת. הציבור הישראלי חכם. רבים רבים מאזרחי ישראל תומכים בנו. אני רואה את זה, אני מרגיש את זה, בכל מקום שאני הולך וגם ברשתות החברתיות. אזרחים רבים מבינים בדיוק את המשחק שמשחקים פה – והם לא נופלים בפח. אז אני מבקש לומר לכל קוראי התמלילים. הנה עוד תמליל בשבילכם לשמונה בערב: 'ביבי: זה לא יעזור לכם'. אני מתכוון להמשיך להוביל את הליכוד ואת המדינה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker