ח"כ עפר שלח: "מנדלבליט חייב להודיע עכשיו שיפרסם את שיחות נתניהו-מוזס במלואן"

שלח: "אני לא שופט מהדלפות לעיתונות אם יש כאן חציה של הסף הפלילי, אבל במישור הציבורי יש כאן דבר חמור ביותר" ■ ח"כ נחמן שי: "הממשלה הזאת מסיימת את חייה"

צבי זרחיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חבר הכנסת עפר שלח
עפר שלח. "איש שמאל מובהק"צילום: דניאל צ'צ'יק

ח"כ עפר שלח, יו"ר סיעת יש עתיד, התייחס באירוע שבת תרבות בנתניה לפרשיות ראש הממשלה, ואמר כי "היועץ המשפטי לממשלה חייב, מיד עם סיום החקירה וההחלטה אם להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה ואנשים אחרים, לפרסם במלואן את תמלילי השיחות בין נתניהו לנוני מוזס".

שלח אמר: "אני לא שופט מהדלפות לעיתונות אם יש כאן חציה של הסף הפלילי, אבל במישור הציבורי יש כאן דבר חמור ביותר: ראש ממשלה שמתייחס לאמצעי תקשורת כאל משהו שמספסרים בו כדי לשמר את שלטונו, והמו"ל של העיתון הגדול בארץ שמתייחס לעיתונו כאל משהו שהעמדות והעיתונאים שלו נתונים למכירה על פי האינטרס הכלכלי שלו. מנדלבליט צריך להתחייב עכשיו שנדע מה נאמר שם, כי יש כאן סכנה לשאריות האמון בשלטון ובתקשורת, שני יסודות בסיסיים של חברה דמוקרטית".

ח"כ נחמן שי (המחנה הציוני) דרש הבוקר לפרסם באופן מיידי את התמלילים המלאים של שיחות נתניהו-מוזס: "מדי לילה מתנהל מעל מסכי הטלוויזיה מסע הזוי של הדלפות והדלפות שכנגד. הציבור אינו יודע ואינו מסוגל להבין מה התרחש בדיוק ולכן גם אינו יכול לגבש את דעתו. מדובר בשירות ציבורי ממדרגה ראשונה אשר בשלב זה כבר אינו פוגע בחקירה כפי שנטען".

ח"כ שי הוסיף: "הממשלה הזאת מסיימת את חייה. הפרשיות השונות שבהן מעורב ראש הממשלה לא יאפשרו לה למלא את מלוא כהונתה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker