נתניהו: "אני מבין מה זה לאבד בית. ב-99' סילקו אותנו מהמעון הרשמי, נאלצנו לעבור לשרתון פלאזה"

על פי פרסום ב"ידיעות אחרונות" ראש הממשלה אמר את הדברים בפגישה עם תושבי עמונה, שהגיבו: "בכל זאת אדוני ראש הממשלה, זה קצת שונה"

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
בנימין ושרה נתניהו בשדה התעופה בן גוריון
בנימין ושרה נתניהו בשדה התעופה בן גוריוןצילום: קובי גדעון / לע"מ

"אני מבין מה זה לאבד בית. אחרי הבחירות ב-1999 סילקו אותנו מהמעון הרשמי, נאלצנו לעבור למלון שרתון פלאזה" - כך אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו בפגישה לילית עם תושבי עמונה, בין שבת לראשון. הדברים מתפרסמים הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות".

על פי הפרסום, נתניהו אמר: "בהתראה אפסית, פשוט סילקו אותי ואת משפחתי מהבית בבלפור. ככה, עם כל החפצים, פשוט נזרקנו לרחוב. נאלצנו ללכת לשרתון פלאזה, זו תחושה נוראית".

התושבים נדהמו מהדברים, ואמרו לנתניהו: "בכל זאת, אדוני ראש הממשלה, זה קצת שונה". אבל נתניהו, שהפסיד לאהוד ברק בבחירות 99', השיב: "זה קשה, קשה מאוד". 

בפוסט שפירסם היום בפייסבוק בתגובה לפרסום ב"ידיעות" כתב נתניהו:

"1. קראו את התגובה של תושבי עמונה שהיו בפגישה איתי על הכותרת של ידיעות אחרונות:

2. ״בניגוד לדברים שפורסמו, ראש הממשלה בנימין נתניהו לא הפגין זלזול או אטימות כלפי כאבנו, להיפך: ראש הממשלה גילה אמפתיה אמיתית ורצון כנה לסייע ככל יכולתו כדי להקל על הכאב והצער בהריסת בתינו. הדברים שפורסמו רחוקים מהמציאות, והם עיוות של שברי דברים שאינו משקף את השיחה ואת רוח הפגישה״.

3. אזרח ישראלי נפגע בפיגוע טרור בו נרצחו 12 חפים מפשע בברלין, אשתו נעדרת, שגריר רוסיה נרצח באנקרה – בעולמו של נוני מוזס כל אלה פחות חשובים. כהרגלו, מה שבאמת חשוב לנוני מוזס זה להמשיך להכפיש ולתקוף את ראש הממשלה".

אתמול הגישה המדינה לבג"ץ בקשת דחייה לפינוי עמונה, והודתה כי המתווה, כפי שסוכם עם מתנחלי המאחז, אינו יכול להתממש.

הסיבה לכך היא שלא ניתן להתחיל לבנות על חלקה מספר 38, עליה הובטח למתנחלים כי יוקמו 24 קרוואנים באופן מיידי, נוכח ההתנגדות שהגיש פלסטיני ובה טען לזיקה לשטח. עוד אתמול דווח ב"הארץ" כי גורמי המקצוע סברו שהבנייה על החלקה לא תוכל לצאת לדרך מסיבה זו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker