נתניהו: רביב דרוקר הוא כמו גיא פינס - וזו התגובה שצינזר

דרוקר פירסם הערב פרטים חדשים על הקירבה שבין המיליארדר האוסטרלי ג'יימס פאקר לראש הממשלה בנימין נתניהו ולבני משפחתו ■ ערוץ 10 פירסם רק רק חלק מהתגובה - ונתניהו מיהר לפרסם תגובה בוטה בעמוד הפייסבוק שלו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רביב דרוקר ובנימין נתניהוצילום: מוטי מילרוד ובלומברג

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוב תוקף את התקשורת. הערב פירסם נתניהו בעמוד הפייסבוק שלו תגובה לידיעה שפירסם רביב דרוקר בערוץ 10. דרוקר פירסם פרטים חדשים על הקירבה שבין המיליארדר האוסטרלי ג'יימס פאקר לראש הממשלה בנימין נתניהו ולבני משפחתו.

דרוקר חשף, בין השאר, כי  יאיר נתניהו טס לניו יורק והתאכסן במלון יוקרה בגריניץ' וילג, שבו שוכר פאקר כמה חדרים המחוברים זה לזה. לחופשות נוספות יצא נתניהו הבן על חשבונו של פאקר ואף הוטס במטוס הפרטי של המיליארדר. לפי הדיווח, יאיר נתניהו יצא לחופשות כשהוא מלווה במאבטחים ובחלק מהמקרים גם בחברים. בפברואר 2016, למשל, יצא לחופשה בעיירת הסקי המפורסמת אספן, שבקולורדו והתגורר באחוזתו המפוארת של פאקר. המיליארדר עצמו לא נכח במקום.

ערוץ 10 פירסם את תגובתה של לשכת ראש הממשלה לפרטי המידע. אך בעמוד הפייסבוק שלו, פירסם נתניהו תגובה מלאה ובוטה נגד דרוקר:

"ברכות לתוכנית הרכילות 'ערב טוב עם גיא פינס' לרגל הצטרפותו של רביב דרוקר לצוות התוכנית. לאחר שלא מצא כלום במצולות הצוללות, דרוקר עבר להמצאה בדיונית חדשה וחובקת עולם. החיפוש הנואש של דרוקר אחר קונספירציות כבר מביך את כולם חוץ מאת שולחיו מ"הקרן החדשה לישראל".

"אנחנו מצרפים את תגובתנו אותה ערוץ 10, שמרבה להטיף על חופש הביטוי, צינזר הערב כהרגלו: "הניסיון הנואש והפתטי של הפוליטיקאי רביב דרוקר להכפיש את ראש הממשלה, באמצעות טפטוף בלתי פוסק של כזבים ושטיפת מוח, נועד לעשות רצח אופי לראש הממשלה ולבני משפחתו. דבר זה אינו חדש אצל רביב דרוקר. הוא שקוף וידוע לכל הציבור.

"עצוב לראות שיושרה והגינות בסיסית אינם מעניינים את דרוקר. מרדיפה יומיומית אחרי ראש הממשלה ורעייתו, הוא נודד כעת גם לבניו של ראש הממשלה, שהם אנשים פרטיים ולא בחרו בחיים הציבוריים.

"מעניין שילדי פוליטיקאים בכירים אחרים, כולל ילדי נשיאים וראשי ממשלה לשעבר (למשל ילדיו של ראש הממשלה לשעבר אולמרט יכולים לספק תחקיר מרתק) פחות מעניינים את דרוקר ואת מממניו בקרן החדשה.

"ככלל, התקשורת הישראלית מרשה לעצמה להכפיש באופן שיטתי שכזה רק את בניו של ראש הממשלה נתניהו, עוד מאז היותם ילדים רכים (לדוגמה חיקוי בחרצופים של יאיר שהיה ילד בן 3 זכה להתעלמות מביקורת בתקשורת וגם ״שוחרי זכויות הילד״ נעלמו והשתתקו).

"ובתוך כך - עצוב לראות איך דרוקר מצליח לקבוע בכל פעם שיא חדש של עיתונות ירודה, זדונית ומבישה אפילו בהשוואה לתקשורת הישראלית המוטה מלכתחילה.

"יאיר הוא אזרח פרטי וסטודנט שלא חייב דין וחשבון לאף עיתונאי. מר פאקר הוא חבר קרוב של המשפחה ושל יאיר וככזה הוא היה נוכח כמה וכמה פעמים בנאומיו של ראש הממשלה בחו״ל במשך השנים. זכותו המלאה של יאיר להתארח אצל חברים בדיוק כפי שדרוקר עושה זאת בחו״ל.

"צר לנו שדרוקר שוב משדר רכילות צהובה, המעוותת את המציאות ומבוססת על שקרים מוחלטים וחצאי אמיתות, והכול במסווה של ׳תחקיר רציני׳ כביכול".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker