שר החקלאות: "אפשר להוריד להבות גם עם הרחפן - עניין משמעתי"

אורי אריאל פירסם את הציוץ בחשבון הטוויטר שלו לאחר שהיועץ המשפטי לממשלה כתב כי הוא רואה את מסירת הרחפן לראש ממשלת רוסיה בחומרה המליץ על הליך משמעתי מול מנכ''ל משרד החקלאות

אורה קורן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
במרכז: דמיטרי מדבדב ומשמאלו אורי אריאל ליד המזל"ט למחקר חקלאי, במכון וולקניצילום: יוסי אלוני
אורה קורן

אורי אריאל פירסם היום בחשבון הטוויטר של שר החקלאות כי "אפשר להוריד להבות גם עם הרחפן: לא זדון ולא פשע, אלא עניין משמעתי. נפיק לקחים ונמשיך לקדם את מעבר וולקני לצפון ואת העצמת החקלאות הישראלית בעולם".

דוברו של אריאל אמר כי השר התייחס בדבריו להחלטת היועץ המשפטי לממשלה, שאמר כי הוא רואה בחומרה את ההתנהלות בנושא המסוק וממליץ רק על פתיחת הליך משמעתי נגד מנכ''ל משרד החקלאות.

המנכ''ל עצמו אמר כי השר הציע את הרחפן בבדיחות הדעת וכך גם הוא אישר את מסירתו בבדיחות הדעת, אולם בצד הרוסי התייחסו לכך ברצינות גמורה.

מדובר ברחפן שעלותו כ-200 אלף שקל, שנמסר לרוסים במהלך ביקור ראש ממשלת רוסיה בתערוכה במכון וולקני. כללי החשבת הכללית מאפשרים מתן מתנות בהיקף של עד 700 שקל.

במשרד החקלאות מייחסים לעובדי מכון וולקני את "הגברת הלהבות" בנושא הרחפן, על רקע עימות מתמשך בינם לאריאל, המעוניין להעביר את מרכז הכובד של פעילות המכון לצפון הארץ. התנגדות העובדים הנחרצת הביאה את הסוגיה לפתחה של המועצה הלאומית לכלכלה במשרד ראש הממשלה, שנמנעה מפרסום עמדתה. מכאן התיחסותו של אריאל בציוץ לדבקותו בהעתקת המכון לגליל.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker