עדויות נוספות נגד אלון קסטיאל: "לא זוכרת כלום, התעוררתי עירומה לידו במיטה"

אתר "המקום הכי חם בגיהינום" והכתבת שרון שפורר חושפים עדויות נוספות של נשים על תקיפה מינית לכאורה, מצדו של איש הנדל"ן אלון קסטיאל ■ תגובת קסטיאל: "לא היו דברים מעולם. זו עלילה קשה ולא נכונה"

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלון קסטיאלצילום: טלי שני
TheMarker Online

לאחר פרסום הטענות על הטרדות מיניות לכאורה מצד איש העסקים אלון קסטיאל, הגיעו למערכת "המקום הכי חם בגיהנום" ולעיתונאית שרון שפורר, שחשפה את הפרשה, עדויות נוספות של נשים המספרות על תקיפות מיניות, לכאורה, מצדו של קסטיאל.

>> לסיפור המלא ב"המקום הכי חם בגיהינום"

"בגלל שגם אני עבדתי בחיי הלילה, הוא לחץ עלי לצאת איתו לשתות ולדבר. במשך כמה זמן התחמקתי, אבל בסוף הלכתי לפגוש אותו בבר של ידיד שלי. תוך שני דרינקים איבדתי הכרה", סיפרה י'. "אני יוצאת הרבה ולא מאבדת הכרה אף פעם. רציתי ללכת. אלון לקח אותי הביתה, אמר 'אני רק אלווה אותך למעלה'. משם אני לא זוכרת כלום. אני זוכרת שהתעוררתי כשהוא מנסה לזיין אותי, אני עירומה והוא עירום. צרחתי עליו שיעוף ממני. הוא המשיך. אמרתי לו לעזוב אותי, והוא המשיך לנסות. לא הייתי במצב להתנגד. זה לא קרה בסוף, או שאני רק מספרת לעצמי שלא קרה שם כלום. זה היה לפני שש שנים בערך. לא מזמן ראיתי אותו במועדון. הוא היה שיכור לגמרי, ובא אליי ואמר 'אני מצטער על מה שעשיתי, את יודעת שאני מצטער, לא עשיתי כלום'. העפתי אותו ממני".

גם מ' הכירה את קסטיאל במועדון, לפני כמה שנים. "רקדנו והיה נחמד. אחר כך המשכנו לבלוק, ומשם רציתי ללכת הביתה. הבהרתי לו במשך כל הערב שלא יקרה בינינו כלום. רציתי להזמין מונית, והוא אמר שיקח אותי. באוטו אמרתי לו שהלילה לא יימשך, ושהוא לא יעלה אליי. כשהגענו הוא לא נתן לי לצאת מהאוטו. פשוט ישב והתחנן שאתן לו לעלות 'רק לדרינק'. רציתי לסיים עם זה, ואמרתי בסדר, רק דרינק. מהרגע שעלינו למעלה, אני לא זוכרת כלום. התעוררתי  עירומה לידו, במיטה בבית שלי. הוא התלבש והלך. כל הזמן הרגשתי מאוד אשמה, עד שקראתי את הכתבה שלכן אתמול".

ר' יצאה עם קסטיאל לפני כמה שנים. "לא קרה שום דבר", היא מספרת. "כמה זמן אחרי, נתקלתי בו במקרה ברדיו. התחלנו לשתות. הוא שפך עליי צ'ייסרים בלי הכרה, ואני מודה שכן רציתי להיות ידידה שלו ולהתחבר אליו, אבל לא מעבר. אני זוכרת שהייתי ממש שיכורה, והחלטנו שניקח מונית ביחד אבל כל אחד לביתו. כשירדתי מהמונית הוא יצא אחריי. הוא היה מאוד שיכור אבל הכרתי אותו מלפני כן וחשבתי שלא אשאיר אותו בחוץ. אמרתי לו אוקיי תישן על הספה. הוא לא הקשיב, ונכנס למטה שלי. חשבתי 'אוקיי הוא שיכור, הוא יירדם תוך רגע'. אבל כל הלילה הוא ניסה לחדור אליי. כל פעם העפתי אותו וכל פעם ניסה שוב. כשקמנו בבוקר הרגשתי בעיקר מטומטמת.

ר' נשארה מיודדת עם קסטיאל. "יש דיסוננס גדול מאוד בין איך שהוא מתנהג כשהוא שיכור לאיך שהוא כשהוא פיכח. כשהוא פיכח הוא כאילו פמיניסט ונאור. בזמן האחרון שמעתי הרבה סיפורים עליו, עד שירד לי האסימון. עכשיו אני מבינה שבעצם זה שהוא כל רבע שעה ניסה לחדור אליי כשאני שיכורה וגמורה זו לא התנהגות". שתי עדויות נוספות שהגיעו לידי "המקום" מספרות על דפוס פעולה דומה.

בתגובה לדברים, מסר אלון קסטיאל: "לא היו דברים מעולם. זו עלילה קשה ולא נכונה".

אתמול פירסם "המקום הכי חם בגיהינום" שקסטיאל הורחק ממועדון הבלוק, הדלי, הברקפסט והפנדה בעקבות תלונות של נשים על כך שהטריד אותן. הוא התבקש על ידי אנשי כל אחד מהמועדונים האלו שלא להגיע יותר למועדון.

לטענות בדבר הרחקתו מהמועדונים הגיב אתמול קסיטאל: "פנייתכם אליי גרמה לי טלטלה רבה עד אין סוף. בשל קוצר הזמן אין לי יכולת להתייחס לדברים לגופם. יחד עם זאת, אני מכבד ומוקיר בני אדם, את כולם. ככל שהתנהגותי כלפי אישה כלשהי התפרשה על ידה או על ידי אחרים כבלתי ראויה הרי אני מתנצל על כך מאוד, שכן אין ולא היתה לי מעולם כל כוונה רעה. כמו כן, אני מבקש סליחה מעומק ליבי אם פגעתי במישהי". לגבי העדויות החדשות הוא, כאמור, מכחיש הכל.

>> לסיפור המלא ב"המקום הכי חם בגיהינום"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker