ליברמן: נתניהו רמאי ונוכל; הליכוד: הכדור היחיד ששרק לליברמן ליד האוזן הוא כדור טניס

האזינו לראיון לגלי צה"ל שנתן יו"ר ישראל ביתנו רק לפני כמה שבועות וקראו את תגובת הליכוד לדברי הביקורת שהטיח ליברמן בממשלת נתניהו ■ היום הפך ליברמן למועמד המפתיע לתפקיד שר הביטחון

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
TheMarker Online

חבר הכנסת אביגדור ליברמן קרוב מאי פעם ללשכת שר הביטחון בממשלת ישראל - ולמרות היריבות האישית עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נראה כי השניים עומדים לצאת שוב לדרך חדשה. היום אחר הצהריים (רביעי) עידכן נתניהו כי הציע לישראל ביתנו את תיק הביטחון ואת תיק הקליטה בתום פגישה עם ליברמן שהתקיימה "ברוח טובה". 

ואולם רק לפני כמה שבועות, לליברמן היו דברים בוטים מאוד לומר על ראש ממשלת ישראל. בראיון לירון ולינסקי בגלי צה"ל אמר ליברמן כי נתניהו הוא "שקרן, רמאי ונוכל.... ראש הממשלה נואש, לא מסוגל להעביר אף חוק. זאת קואליציה? זאת בדיחה".

גם מפלגת הליכוד לא תמיד חיבקה את ליברמן. בהודעה שנמסרה מטעם המפלגה בעקבות ביקורת שהעביר ליברמן על תפקודה הבטחוני של הממשלה הנוכחית ב"שבתרבות" שנערכה בחודש שעבר בבאר שבע, נכתב: "ליברמן מנסה לעשות הסבה מקצועית מפרשן פוליטי כושל לפרשן צבאי שלא עומד בתנאי הסף. אדם שהכדור היחיד ששרק לו ליד האוזן הוא כדור טניס, אדם שלא הוביל מימיו אפילו לא חייל אחד לשדה הקרב ולא קיבל החלטה מבצעית מימיו, אדם שלא שרד ישיבת קבינט אחת מתחילתה ועד סופה, לא יכול להיות פרשן צבאי. ואם לא פרשן - אז נשאר רק פוליטיקאי קטן וקשקשן שמתעקש להשיא עצות למי שמנהיגים את המדינה בתקיפות ובאחריות".

האזינו לראיון של ליברמן:

נתניהו במטה הליכוד, אתמולצילום: ניר כפרי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker