צפו

מכירת החיסול של משרדי אור סיטי נדל"ן: ספות לבנות ותמונות פורטרט ענקיות של ענבל

הנוכחים במקום לא התרשמו מהסחורה המוצעת, התאכזבו מהיעדר שרתים וגרסו כי מדובר במחשבים מיושנים שהתמורה שתתקבל עבורם לא תהיה גבוהה

חגי עמית
חגי עמית

עשרות סוחרים הגיעו הבוקר למשרדי אור סיטי אשר בקומה ה-21 במגדל העגול של עזריאלי אשר בתל אביב. המטרה הרשמית של הנוכחים היתה לבחון את הסחורה שהציע למכירה משרד עורכי הדין האמון על פירוק החברה של ענבל אור, אבל ניכר שלא מעט מהבאים בגיעו כדי לספק את סקרנותם. עבור חלק ניכר מהם מדובר בעיסוק קבוע, הגעה למשרדי חברות שפשטו את הרגל בחיפוש אחרי מציאות.

מכירת חיסול במשרדי ענבל אור

רשימת הציוד כוללת שולחנות עבודה, כסאות משרדיים, הרבה ספות לבנות, ולא מעט מחשבים, צגים וטלוויזיות, מקרר, מיקרוגל ועציצים. מי שירצה יוכל לקחת גם לא מעט תמונות פורטרט ענקיות של ענבל אור. "המקרר די חדש ויש פה מערכת CRN של טלפונים" ניסה עורך הדין ממשרד המפרק איתן ארז לשווק את הסחורה. רק לפני שבועיים עוד תפקדו המשרדים האלו כמטה של אימפריית הקלפים ששאפה ענבל אור לבנות.

משרדי אור סיטי נדל"ן
משרדי אור סיטי נדל"ן
המפרק עו"ד איתן ארז במשרדי אור סיטי נדל"ן
6 מתוך 6 |
משרדי אור סיטי נדל"ןצילום: עופר וקנין
1 מתוך 6 |
משרדי אור סיטי נדל"ןצילום: עופר וקנין
2 מתוך 6 |
עו"ד איתן ארז במשרדי אור סיטי נדל"ןצילום: עופר וקנין

המחיר המינימלי שהתבקשו הרוכשים להציע עבור הציוד היה 10,000 שקל, כאשר לא ניתן היה לקנות פריטים בודדים אלא רק את כל הסחורה כולה. הנוכחים במקום עימם דיברנו לא התרשמו מהסחורה המוצעת, התאכזבו מהיעדר שרתים וגרסו כי מדובר במחשבים מיושנים  שהתמורה שתתקבל עבורם לא תהיה גבוהה.

מפרק החברה מצידו נחוש לסיים את פינוי המשרדים - שעלות השכירות החודשית שלהם היא 80 אלך שקלים - תוך שבוע וחצי.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker