"אכבר הכפר"

כיצד הגיע עכבר לתוך שקית חלב של טרה?

בפוסט שהעלה מועאד אבוריש מירכא ביום שישי האחרון התפרסמה תמונה של שקית חלב של טרה ובתוכה, למרבה ההפתעה - עכבר ■ חברת טרה מכחישה כל קשר לחדירת העכבר לשקית בתהליך הייצור

הדר קנה
הדר קנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

כיצד כירסם עכבר את דרכו לתוך שקית חלב של טרה? בפוסט שהעלה מועאד אבוריש מירכא ביום שישי האחרון רואים יד מחזיקה שקית חלב של טרה ובתוכה מה שנראה כמו עכבר, תחת הכיתוב "בתוך סכית חלב אכבר" (הטעות במקור-ה.ק).

לפוסט תגובות רבות ומגונות - רבים מביעים גועל מהתמונה, אחרים מעודדים את אבוריש להגיש תביעה וקוראים לצרכנים לבדוק טוב את שקיות החלב לפני השימוש. מגיבים נוספים מעלים אל מול אבוריש שאלות שונות המתייחסות לשקית שרכש: היכן הוא רכש את שקית החלב, כיצד אוחסנה, ומבקשים לדעת פרטים נוספים על המקרה. אבוריש לא עונה למגיבים על שאלותיהם ולכן לא ניתן לדעת בוודאות כיצד התגלגלה שקית החלב לידיו.

חברת טרה, שמיהרה לבדוק את השקית ולשלוח את הממצאים למעבדה, מכחישה כל קשר לתהליך הייצור. לטענתה, "דו"ח שבוצע על ידי חברת ההנדסה הסביבתית לוגסי גולן, מוסמכת מת"י (מכון התקנים הישראלי - ה.ק) קובע באופן חד משמעי כי לאחר בדיקה מקיפה של אריזת המוצר, ניתן לקבוע בוודאות מוחלטת שהפתח באריזתו, בוצע על ידי מכרסם, במקום אחסנתו ולא במפעל".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker