עדות חדשה בפרשת סילבן שלום: "הח"כית ששלח אליה ידיים", והעוזרת שברחה בבכי מהמכונית

כך חשף אתמול ס', איש צוות שעבד בלשכתו של שלום, בחדשות ערוץ 2 ■ הוא סיפר גם על מטפלת בביתו של השר ש"ביקשה ממני שלא אשאיר אותה לבד איתו כשג'ודי לא בבית"

TheMarker Online
TheMarker Online

לאחר הודעתו של סילבן שלום על פרישתו מהחיים הפוליטיים בעקבות התלונות נגדו על הטרדות מיניות, נחשפה אמש בחדשות ערוץ 2 עדות נוספת על התנהגותו לכאורה של השר שאמור להגיש היום את מכתב ההתפטרות שלו מהכנסת ומהממשלה.

ס', איש צוות שעבד בלשכתו של שלום, סיפר על הטרדות לכאורה מצדו של שלום כלפי חברת כנסת מכהנת. לדבריו, "כשהקשר בין סילבן לאותה חברת כנסת התפתח, היינו נוסעים אליה הביתה. אחרי שהוא ירד מהרכב, הוא היה מבקש מהנהג לחנות בהמשך הרחוב, כדי שלא נעורר חשד, שלא יבחינו. באחת הנסיעות איתה ראיתי שהוא מנסה לשלוח אליה ידיים, אבל היא התנגדה לו".

סילבן שלום
סילבן שלוםצילום: מרק ישראל סלם

ס' סיפר גם על הטרדה מינית לכאורה כלפי עובדת אחרת:  "במקרה אחר, תוך כדי נסיעה, ראיתי שסילבן שלח ידיים ליועצת שלו ונגע בה. שמעתי גם את השיחה שלהם, היא ביקשה ממנו להפסיק. כשהורדנו אותה היא פרצה בבכי וברחה מהרכב".

איש הצוות סיפר גם על מקרה אחר: "המטפלת בבית של סילבן סיפרה לי שיום אחד בזמן שהתקלחה ביחידה שלה, הוא דפק על הדלת וביקש להיכנס. היא נבהלה מאוד ומאותו יום ביקשה ממני שלא אשאיר אותה לבד איתו כשג'ודי לא בבית. אז כשהיינו מסיעים את סילבן חזרה הייתי נשאר בבית כדי שהיא לא תהיה לבד. בפעם אחרת, במהלך טיול משפחתי, סיפרה לי שסילבן ניסה לכפות עצמה עליה ואמר לה 'זה היום שלנו'".

שלשום סיפר מאבטח שעבד עם סילבן שלום לערוץ 10 כי "במהלך אחת הפעמים שעבדתי איתו קיבלתי פתאום הודעה שיש שינוי בלו"ז, ואנחנו צריכים לרדת מיד לקפה דובנוב. כשהגענו לקפה אני מזהה בחורה שעובדת במשרד יושבת באחד השולחנות. השר ניגש והתיישב מולה אחרי כמה דקות הבחורה קמה מהשולחן והלכה לכיוון השירותים, ודקה לאחר מכן גם השר נעמד והלך לכיוון השירותים.

"לאחר שהשר נכנס לאחד התאים, סרקתי את כל תאי השירותים, גם של הגברים וגם הנשים, ולא היה ספק שהם נמצאים באותו התא. הרעשים גם לא השאירו ספק בנוגע למה שמתרחש שם. אחרי בערך רבע שעה, 20 דקות, העובדת יצאה מתא השירותים, לאחר מכן גם השר יצא והם חזרו לאותו שולחן. כמה דקות אחר כך הפגישה הסתיימה וכל אחד חזר למשרד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker