מאבטח לשעבר של סילבן שלום: "לא היה ספק מה הוא והעובדת עושים בתא השירותים"

המאבטח סיפר לערוץ 10 כי פנה למשטרה לפני כשנה וחצי, כשהחשדות נגד שלום הועלו אך "לא היה נראה שיש איזשהו מאמץ מיוחד לבוא ולנסות ולמצוא את הבחורה האמיתית" ■ הדס שטייף מגל"צ: 3 נשים יגישו תלונה במשטרה

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
TheMarker Online

"דיברתי עם 3 מהנשים שהעידו נגד שר הפנים סילבן שלום - ו-3 מהן מתכוונות להגיש נגדו תלונה במשטרה" - כך דיווחה הבוקר כתבת גלי צה"ל הדס שטייף. שטייף הוסיפה: "רבים ידעו על מעשיו של שלום, מעדות שמיעה או ראייה. אחת הנשים שעבדו איתו סיפרה כי נכנסה עם מאבטח לפגישות עבודה איתו". 

על רקע הודעתו של שלום, על פרישתו מהחיים הפוליטיים בעקבות חשיפת התלונות נגדו על הטרדות מיניות, נחשפו אתמול בערוץ 10 דבריו של אחד ממאבטחיו לשעבר. לדברי המאבטח, הוא סיפר על כך למשטרה לפני כשנה וחצי, כשהחשדות נגד שלום הועלו בתקופה שבה הוא הוזכר כמועמד לתפקיד הנשיא המדינה.  

"לא היה נראה שיש איזשהו מאמץ מיוחד לבוא ולנסות ולמצוא את הבחורה האמיתית", סיפר המאבטח, "פשוט הביאו לי כמה תמונות, זאת לא הייתה הבחורה הזו, והם אמרו 'אוקיי, פה זה נגמר'. למחרת שמעתי שהחקירה נגמרה ופה כל זה הסתיים. והנה אנחנו עכשיו אחרי שנה וחצי".

כך סיפר המאבטח: "אני עבדתי עם השר סילבן שלום תקופה קצרה. במהלך אחת הפעמים שעבדתי איתו קיבלתי פתאום הודעה שיש שינוי בלו"ז, ואנחנו צריכים לרדת מיד לקפה דובנוב", סיפר המאבטח. "כשהגענו לקפה אני מזהה בחורה שעובדת במשרד יושבת באחד השולחנות".

"השר ניגש והתיישב מולה אחרי כמה דקות הבחורה קמה מהשולחן והלכה לכיוון השירותים, ודקה לאחר מכן גם השר נעמד והלך לכיוון השירותים. לאחר שהשר נכנס לאחד התאים, סרקתי את כל תאי השירותים, גם של הגברים וגם הנשים, ולא היה ספק שהם נמצאים באותו התא. הרעשים גם לא השאירו ספק בנוגע למה שמתרחש שם. אחרי בערך רבע שעה, 20 דקות, העובדת יצאה מתא השירותים, לאחר מכן גם השר יצא והם חזרו לאותו שולחן. כמה דקות אחר כך הפגישה הסתיימה וכל אחד חזר למשרד".

המאבטח סיפר על אירוע נוסף אך עם אשה שלא עבדה עם השר שלום. "האירוע הראשון קרה בעצם ביומי הראשון לעבודה עם השר. סילבן נפגש עם חברים שלו במסעדת 'קנטינה', וכעבור איזה חצי שעה לאחר שהגענו הוא הלך לשירותים. כמצופה ממני ירדתי אחריו, ראיתי לאיזה תא שירותים הוא נכנס, ולפתע ראיתי בחורה עומדת בצד. ברגע שהתרחקתי מעט, היא נכנסה לאותו תא שירותים אליו נכנס השר. מיד הגעתי לתא, אבל היה ברור שהבחורה לא מהווה איזשהו איום, לא איום ביטחוני בכל אופן".

"על מנת לוודא שאני לא מדמיין, ושאני באמת מאבטח שר בזמן שהוא מבלה עם בחורה בתא שירותים, בדקתי את כל תאי השירותים וכולם היו ריקים מלבד התא שלו. שוב, לא היה ספק מה קורה בתא, ניתן פשוט היה לשמוע את זה. חשוב רק לציין כי לא זיהיתי את הבחורה הספציפית הזו כאחת שעובדת במשרד".

מהמשטרה נמסר בתגובה: "מטבע הדברים אין בכוונתנו להתייחס לפרטי הליך הבדיקה המקצועי והיסודי שבוצע בשעתו, לא כל שכן לטענות המבוססות על הערכות ותחושות של גורמים שלא נחשפו בשום אופן לפרטי הבדיקה ולכלל הפעולות שנעשו במסגרתה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker