צפו

ח"כ קארין אלהרר לאורן חזן: "אפס, זבל, תמות"

ערוץ הכנסת פירסם את סרטון הווידאו המלא מתוך ליל ההצבעה על התקציב, שבו לעג חזן לנכותה של ח"כ אלהרר

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
TheMarker Online

ערוץ הכנסת פירסם את הסרטון המלא מליל ההצבעות בכנסת על התקציב, שבמהלכו לעג ח"כ אורן חזן לחברת הכנסת קארין אלהרר, שסובלת מניוון שרירים ונעזרה בח"כ עיסאווי פריג' על מנת להצביע.

חזן טען כי לא אמר את הדברים ואף דרש התנצלות מאלהרר שלדבריו אמרה לו: "תמות". כך כתב חזן אתמול בעמוד הפייסבוק שלו: "ליל ההצבעות על התקציב, ומבלי שפניתי אליה, ח"כ קארין אלהרר החלה לקלל אותי ואף ייחלה למותי בקריאות "תמות! תמות!" וזאת בעקבות חשיפת סרטון בו נראה ח"כ פריג' ממרצ מצביע במקומה.

"כדי שיהיה ברור, בליל הצבעות התקציב ביום שני, לפני שבוע וחצי, חשפתי הצבעה כפולה של ח"כ עיסאווי פריג' ממרצ שהצביע במקום חברת הכנסת אלהרר בשעה שהיא היתה עסוקה במכשיר הסלולרי שלה.

"למרות הקללות שהיא הטיחה בפני ואף ייחלה למותי, לאחר מספר ימים פניתי אליה בעדינות כדי לנסות לשוחח עמה, אך היא בתגובה איימה שתצעק ותעשה מהומה. מספר ימים לאחר אותו ערב שבו היא עלבה בי במליאה, בשיחה שלי ושל ח"כ מועלם, הפניתי לח"כ מועלם את השאלה 'את רוצה שעיסאווי יעזור לך?'. למען הסר ספק, שאלתי זו לא הופנתה לח"כ אלהרר, ויש ח"כים שנכחו במליאה והעידו על כך גם בתקשורת.

"לא פניתי לח"כ אלהרר ולא הגבתי לדבריה. למרות שבתקשורת ובשמאל מנסים להראות כאילו המשפט היה מכוון כלפי ח"כ אלהרר, לא היה ולא נברא וכל ניסיון לקשור בין הדברים הינו בחזקת שקר מוחלט. הטענה הזו היא פרובוקציה שקרית, השמאל מנסה לייצר דה לגיטימציה לליכוד ולימין שלא תצלח.

"אני מצפה מחברת הכנסת אלהרר להתנצל בפני על דברי ההסתה והבלע שלה ושל חבריה כלפיי ומבלי שעשיתי להם מאומה. אני עומד על כך שיש לחקור ולבדוק את עניין חוקיות ההצבעה הכפולה של ח"כ עיסאווי פריג' שככל הנראה עבר על החוק. הטענות כי ניתן אישור להצבעה כפולה עד רגע זה לא אוששו ושום אישור לא הוצג, גם לאחר שבוע וחצי".

״תעיף אותו מן המליאה. אתה היושב ראש! למי אפנה? ח״כ יושב וצוחק באופן קונסטיטנטי על נכות של ח''כ אחרת״קטע הוידאו המלא של לפיד מתלונן בפני אדלשטיין על התנהגות בזויה של חזן (צילום ביתי, מתנצלת על האיכות)

Posted by Tal Schneider on Monday, November 23, 2015

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker