מיכל אנסקי: "לא לקחתי אפילו שקל על העבודה במסעדה - איבדתי את כל מה שעבדתי עליו ב-10 שנים"

אנסקי בראיון ל"תוכנית חיסכון": "קיבלתי טלפון מהנהלת החשבונות של רוביקון וביקשו שאכניס כמה עשרות אלפי שקלים כדי לקנות חומרי גלם ולשלם לספקים. אמרו לי שזה עניין פרוצדורלי שייגמר תוך כמה ימים - את הכסף הזה אני לא אראה"

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

"לא לקחתי שום דבר מאף אחד. לא קיבלתי טובות הנאה, לא לקחתי שקל על העבודה שלי במסעדה. היה לי אמון עם האנשים שעבדתי איתם - אמון שנשבר", כך אמרה מיכל אנסקי בראיון לקרן מרציאנו בתוכנית "תוכנית חיסכון" ששודרה הערב בערוץ 2.

מסעדת "אחד העם 1" בתל אביב, שפתחה אנסקי במימון קרן קלע של אמיר ברמלי, נסגרה לאחר שנקלעה לחובות של כ-6.5 מיליון שקל על רקע חקירת רשות ניירות ערך בחשד להונאת משקיעים. אנסקי סיפרה בראיון כי "הת'כלס בניהול, בתפעול, בכל העניין הכספי של המסעדה - לא היה קשור אליי".

מיכל אנסקי, והמסעדה החדשה "אחד העם אחד"
מיכל אנסקי. בימים טובים יותרצילום: אביעד הרמן ודודו בכר

אנסקי סיפרה כי לא הבינה שהמסעדה עומדת להיסגר. "קיבלתי טלפון מהנהלת החשבונות של רוביקון וביקשו שאכניס כמה עשרות אלפי שקלים כדי לקנות חומרי גלם ולשלם לספקים. אמרו לי שזה עניין פרוצדורלי שייגמר תוך כמה ימים - את הכסף הזה אני לא אראה".

בעניין הכספים שהשקיעה בקרן, סיפרה אנסקי: "השקעתי את כל החסכונות בקרן. את כל כל מה שעבדתי עליו בעמל רב ב-10 השנים האחרונות. הרגשתי שאני נותנת בהם את אותו אמון שהם נתנו בי".

בעניין הפרסומים על כך שקיבלה מכונית מהקרן, אמרה אנסקי: "לקחתי הלוואה מחברת האחזקות שפתחנו כדי לקנות מכונית. החזרתי את ההלוואה במלואה".

אנסקי גם התנצלה בפני המלצרים שלא קיבלו את משכורותיהם לאחר סגירת המסעדה: "אני הייתי הכתובת. הם באו לעבוד בשבילי ואני נורא מצטערת. זו היתה טעות בהתנהלות שלי".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker