לוביסטים נגד לוביסטים |

משרד "גלעד" שמייצג את כיל הגיש תלונה נגד "לובי 99" לכנסת

משרד הלובינג הגיש תלונה לכנסת על צילום המנכ"לית עם סמנכ"ל כיל יוצאים מחדרו של ח"כ בטאס ■ יאיר פינק, מראשי "לובי 99": "כללי המשחק השתנו"

צבי זרחיה
צבי זרחיה

יאיר פינק, מראשי "לובי 99", טוען בעמוד הפייסבוק של המיזם שמשרד הלובינג "גלעד" שאותו שכרה פועל להצר את צעדי המיזם בכנסת. עוד טען כי הגיעו איומים מוזרים על חברי המיזם.

"כשלובי 99 היה עוד חלום ידעתי שהיום הזה יגיע אבל המהירות הפתיעה גם אותי. בימים האחרונים הגיעו אל הפלאפון אזהרות מגורמים שונים באגפים המקצועיים בכנסת שעדיף שלא נדבר בדיונים בוועדות, ותראו שאתם לא עוברים על תקנון הכנסת גם ככה העיניים של כולם פתוחות עליכם, ובכלל עדיף שתקפידו על קלה כבחמורה עם המיזם שלכם, הוא מעצבן גורמים רבים".

יו"ר כיל, ניר גלעדצילום: ליאור מזרחי

פינק ציין כי "אל דאגה, על תקנון הכנסת נמשיך לשמור, אבל השיחות הללו לא הגיעו במקרה. חברת הלובינג גלעד המייצגת את כיל נאמנה הגישה תלונות על פעילותה של לינור דויטש המייצגת אותנו בכנסת במטרה להצר את צעדיה. חשוב לנו להבהיר מראש לכיל, לחברות הלובינג הגדולות וגם לפקידי הכנסת השונים, אנחנו כאן למטרה אחת - להגן על האינטרס הציבורי ולעבוד למען אלו שאין להם טייקון או לוביסט לצידם וכך נמשיך. הגשת תלונות או איומים מרומזים לא מרתיעה אותנו - להפך היא מחזקת אותנו בצדקת דרכנו.

"יחד עם התמיכה הציבורית הרחבה שאנחנו זוכים לה מכם נמשיך לקדם את הנושאים החברתיים כלכליים שנבחרו על ידי חברי לובי 99 לטובת הציבור הרחב". פינק אף הוסיף כי "כללי המשחק השתנו".

אמיר גלעד, הבעלים ומנכ"ל משרד הלובינג "גלעד", שיגר מכתב אל סמי ברינדר - מפקד מחלקת ההיתרים בכנסת - והתלונן כי יעל שילוני, מנכ"לית המשרד, צולמה יחד עם סמנכ"ל כיל דני חן בצאתם מחדרו של ח"כ באסל גאטס (הרשימה המשותפת) בתוך משכן הכנסת. זאת בניגוד להנחיות המתירות לצלם באיזורים מוגדרים במשכן. התמונה הזו פורסמה לאחר מכן בתקשורת.

מ"כימיקלים לישראל" נמסר בתגובה כי "כיל לא הגישה תלונה נגד לובי 99 ולא ביקשה מאיש או גורם כלשהו לעשות זאת בשמה. מצער ומאכזב מאד שגוף שאמור לשרת את האינטרס הציבורי אינו מהסס לפגוע, להכפיש ולהעליל עלילות שווא, רק כדי לזכות בכותרת בעיתון ובפרסום אישי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker