המכירה המוקדמת ביותר לסרט בישראל: רכישת כרטיסים ל"מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר"

היום תחל מכירת כרטיסים מוקדמת להקרנת הבכורה – כמעט חודשיים לפני ההקרנה שתיערך ב-17 בדצמבר ברב חן, יס פלאנט, סינמה סיטי וגלובוס ■ דיסני, שרכשו את המותג מג'ורג' לוקאס תמורת 4 מיליארד דולר, השקיעה בהפקת הסרט 200 מיליון דולר

אליחי וידל
אליחי וידל

אחרי שגלי ההיסטריה שטפו את העולם בזה אחר זה בחודשים האחרונים סביב יציאתו לאקרנים של הסרט החדש מסדרת "מלחמת הכוכבים", ההתלהבות מגיעה עכשיו סוף סוף גם לישראל. על פי הודעת מפיצי הסרט בישראל, היום (ב') תחל מכירת כרטיסים מוקדמת להקרנת הבכורה – כמעט חודשיים לפני ההקרנה. "מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר" יוקרן החל מ-17 בדצמבר ברשתות הגדולות של בתי הקולנוע רב חן, יס פלאנט, סינמה סיטי וגלובוס.

מדובר במכירת הכרטיסים המוקדמת ביותר שהיתה בישראל להקרנת בכורה קולנועית. המכירה המוקדמת תתקיים בקופות בתי הקולנוע ובאינטרנט להקרנות רגילות, תלת-ממד ואיימקס במחירים המקובלים להקרנות הללו.

הפוסטר הרשמי של מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר

בעולם פועלת מערכת יחסי הציבור של אולפני דיסני – מפיקי הסרט – על פי לוח זמנים צפוף ומדויק לקראת ההקרנה המתוכננת כבר קרוב לשנה, שבמהלכה בכל כמה שבועות נחשפים פרטים חדשים על הסרט. גלי ההתרגשות הראשונים של עשרות מיליוני המעריצים החלו עם חשיפת שמות השחקנים והדמויות החדשות והוותיקות, עברו להפצת טיזרים מתוך הסרט, ראיונות עם השחקנים - והשיא האחרון נרשם לפני כחודש בחשיפת הצעצועים והאביזרים הממותגים. אירוע חשיפת הצעצועים – שבאמצעותו גורפת דיסני הכנסות של מיליארדי דולרים מהמותג – כלל שידור חי אינטרנטי במשך 18 שעות רצופות ממוקדים שונים ברחבי העולם.

אתמול חשפה דיסני את הפוסטר הרשמי של הסרט ומחר יוקרן לראשונה הטריילר הרשמי של הסרט. מעריצי הסדרה מצפים בכיליון עיניים לכל פריים ותמונה חדשים כדי לנסות ולנחש פרטים חדשים על הדמויות והעלילה. "מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר" הוא השביעי בסדרה והוא יוקרן כעשר שנים אחרי הקרנת הסרט הקודם. אולפני דיסני, שרכשו את המותג מהיוצר שלו ג'ורג' לוקאס לפני כשלוש שנים תמורת 4 מיליארד דולר, השקיעה בהפקת הסרט 200 מיליון דולר ומקווים להציג ערך להשקעה שלהם.

בישראל, עם זאת, למרות קהל מעריצים של מאות אלפים – ילדים ומבוגרים - ההיסטריה עדיין לא מורגשות מכיוון שטרם הגיעו לארץ מוצרים רשמיים של הסדרה החדשה. מכירת הכרטיסים המוקדמת יכולה אולי להתניע התרגשות מסוימת, שתגבר עם הבאת צעצועים ותחפושות לחנויות המורשות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker