ח"כ רוזנטל: "ביטון ינקה את הפינות החשוכות בקק"ל"

בקרב בין "מחנה הרצוג" ל"מחנה יחימוביץ'", מכריז מיקי רוזנטל על תמיכה במועמדותו של מיכאל ביטון, יו"ר מועצת ירוחם, למשרת יו"ר קק"ל

צבי זרחיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

ביום שני הקרוב יבחרו 1,800 צירי ועידת מפלגת העבודה את המועמד לראשות קק"ל. ארבעת המתמודדים לתפקיד הם ח"כ דני עטר, מיכאל ביטון- ראש עיריית ירוחם, היו"ר המכהן אפי שטנצלר וח"כ נחמן שי.

רוזנטל אמר כי: "מיכאל ביטון הוא האדם המתאים ביותר לתפקיד יו"ר קק"ל. לביטון רקורד של עשייה ציבורית מוכחת, תרומתו לקהילה ולחיזוק הפריפריה משמעותית ביותר. קק"ל הוא גוף מהותי החולש על תקציבי ענק. חשוב שאדם נקי כפיים ואמין, אדם שיקדם את השקיפות ואת טוהר המידות יעמוד בראשו. אני מאמין שמיכאל ביטון ינקה את הפינות האפלות בקק"ל.

מיכאל ביטון ראש העיר ירוחםצילום: אייל טואג
ח"כ דני עטר צילום: אייל טואג

לדברי רוזנטל, "ראוי שמפלגת העבודה תקדם לתפקידי מפתח אנשים מסוגו של ביטון, אמינים, נקיי כפיים, בעלי יכולת עשייה הדוגלים בחיזוק הפריפריה". ביטון נהנה גם מתמיכתם של הח"כיות שלי יחימוביץ וסתיו שפיר (המחנה הציוני).

בעבודה מעריכים כי הקרב האמיתי בסופו של דבר הוא בן עטר לבין ביטון, מה שיוצר בעצם מאבק בין 2 מחנות במפלגת העבודה: "מחנה הרצוג" של "הותיקים" התומכים בעטר - בו נמצאים גם הח"כים איתן כבל, רויטל סוויד ומרב מיכאלי, למול "מחנה יחימוביץ"- הנהנה מתמיכה של הצעירים ושל "מתפקדים חופשיים"- כלומר כאלה שלא שייכים למחנות הותיקים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker