תזוזות בצמרת הפיקוח על הבנקים: לנדאו ותמם פורשים

חנוך לנדאו פורש לגמלאות בגיל 67, צוריאל תמם עובר לנהל את פרויקט הקמת מאגר נתוני האשראי ואור סופר ישמש כראש אגף הביקורת בפיקוח על הבנקים ■ ההערכות כי המחליפים יגיעו מתוך בנק ישראל

סיון איזסקו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סיון איזסקו

המפקחת על הבנקים ד"ר חדוה בר הודיעה היום (ד') על שינויים בצמרת הפיקוח על הבנקים; חנוך לנדאו, ששימש כסגן המפקחת על הבנקים וראש אגף הביקורת, יפרוש בחודש הבא לגמלאות. רו"ח אור סופר, סגן המפקחת על הבנקים וראש אגף ההסדרה, יחליף את לנדאו כראש אגף הביקורת. צוריאל תמם, סגן המפקחת על הבנקים וראש האגף להערכה מוסדית, יסיים גם הוא את תפקידו בפיקוח ויעבור לתפקיד מנהל התחום העסקי בפרויקט הלאומי של מאגר נתוני האשראי המוקם על ידי בנק ישראל.

בר טרם הכריזה על מינוי מחליף לרו"ח סופר ולתמם, אולם ההערכות הן כי המינויים יגיעו מתוך בנק ישראל. עודדה פרץ, סגנית המפקחת וראש אגף בנק-לקוח צפויה להמשיך בתפקידה. "אני מודה לחנוך על המסירות, האחריות והמקצועיות שגילה לאורך כל השנים ובכל התפקידים שמילא בפיקוח על הבנקים" אמרה בר.

"אני מאחלת לו הרבה הנאה מפרק החיים החדש. לאור אני מאחלת הצלחה רבה בתפקיד החדש. אני מודה לצורי על תרומתו לפיקוח על הבנקים לאורך השנים ומאחלת לו ביחד עם הנהלת בנק ישראל הצלחה רבה בתפקידו החדש".

עוד הוסיפה בר כי "החילופים הללו הם הזדמנות עבור עובדים ומנהלים להתקדם, לגוון ולרענן את סביבת העבודה שלהם. אני בטוחה שאנו נבחר מנהלים מצוינים לתפקידים שהתפנו, אשר יובילו את הפיקוח על הבנקים בשנים הקרובות יחד עמי, להשגת היעדים של שמירה על יציבות המערכת הבנקאית לטובת המפקידים והמשק, תוך קידום התחרות ושינויים מבניים בענף".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker