רק בשמחות

פוליטיקאים, אנשי עסקים ועורכי דין בכירים: מי הגיע לחתונה של דנה - בתו של נוחי דנקנר?

רשימת המוזמנים שהגיעו לטקס חתונתה של בתו הצעירה של בעל השליטה לשעבר בקבוצת אי.די.בי, שהתחתנה בקיבוץ שדות ים עם עו"ד טל אנגלנדר - לשעבר כוכב בסדרת הריאלטי השרדות

פוליטיקאים, אנשי עסקים, ועורכי דין בכירים הגיעו אמש (ה') לקיבוץ שדות ים לטקס חתונתה של דנה דנקנר, בתו הצעירה של איש העסקים נוחי דנקנר, לשעבר בעל השליטה בקבוצת אי.די.בי שהתחתנה עם עו"ד טל אנגלנדר, לשעבר כוכב בסדרת הריאלטי השרדות.

בין המשתתפים היו גם שר הבינוי, יואב גלנט, איש העסקים ג'ו נקש, שתיכנן ב-2013 להשקיע כ-250 מיליון שקל באי.די.בי במסגרת קבוצה שאירגן נוחי דנקנר ובסופו של דבר בשבוע שעבר רכש מבנק לאומי את השליטה בכלכלית ירושלים של אליעזר פישמן. בחתונה נכחו גם שותפים של אי.די.בי בשופרסל מתיו ברונפמן (לשעבר בעל השליטה בבנק דיסקונט) ושולם פישר, מקורבים לדנקנר ששימשו כמנהלים באי.די.בי בתקופת שליטתו, כמו גם אריה מינטקביץ, ליאור חנס, אבי וורד פישר המשמש כיום כמנכ"ל ויו"ר כלל תעשיות שנמכרה ב-2012 ע"י דנקנר למיליארדר היהודי האמריקאי לן בלווטניק. היו גם מנהלים שהובאו ע"י דנקנר ושעדיין מכהנים בתפקידי מפתח בקבוצה כמו איזי כהן (מנכ"ל כלל ביטוח) ורעייתו, ודני נווה (יו"ר כלל ביטוח שהגיע עם אשתו צילי נווה).

גליה מאור ובן זוגה יהושועצילום: רמי שלוש

בחתונה גם השתתפו נציגים של מערכת הבנקאות, כשבימים אלה דנקנר מגבש עם הבנקים בראשות הפועלים ולאומי הסדר של חובותיו הפרטיים המוערכים ב-500 מיליון שקל. כך בחתונה הייתה מנכ"לית לאומי לשעבר, גליה מאור, עם בעלה יהושוע, ששימשה כמנכ"לית לאומי ב-2003 כשהבנק מימן לדנקנר ושותפיו את רכישת השליטה באי.די.בי אחזקות וכמה שנים לפני כן מימן לאומי למשפחת דנקנר את רכישת מניות הפועלים. גם אלי יונס, המקורב לדנקנר ומי ששימש עד לפני שנתיים כמנכ"ל בנק מזרחי טפחות, שמימן ביד נדיבה את דנקנר ואי.די.בי, נכח באירוע, ולצדו גם יו"ר מזרחי לשעבר יעקב פרי.

אורחים ידועים נוספים שהיו בחתונה, בין היתר: פרופ׳ זאב רוטשטיין, המנכ"ל הנכנס של המרכז הרפואי הדסה, ראש עיריית מעלות-תרשיחא שלמה בוחבוט ומשפחתו, ראש עיריית חיפה יונה יהב, איש העסקים דוד פורר הבעלים של ניו פארם, הפרסומאי מודי ושרון כידון, משה ליאון, יובל צלנר ודפנה פישר, עו"ד רם כספי, עו"ד ד"ר ליפא מאיר, המייצג את דנקנר בהסדר מול הבנקים, אבי בניהו, היחצ"ן רני רהב, רון לובש, מנהל בקרן מרקסטון שכלל ביטוח בתקופת דנקנר השקיעה בה, רוני מאנה, בנו של נשיא לשעבר שמעון פרס חמי פרס, חיים רמון, יונה יהב והיחצ"ן ניר חפץ.

רוני מאנה וג'ני צ'רוואני צילום: רמי שלוש

אנגלנדר ליווה את דנקנר בשנה האחרונה בדיונים האינטנסיביים בבית המשפט המחוזי בתל אביב, שם נידון משפט הרצת מניות אי.די.בי אחזקות במסגרת הנפקת החברים בפברואר 2012, בו דנקנר מואשם בתרמית בניירות ערך.

אלפרד וחווה אקירובצילום: רמי שלוש
אריאל אטיאסצילום: רמי שלוש
עידו ושרית חג'ג' צילום: רמי שלוש
מנכ"ל כלל ביטוח איזי כהן ורעייתו סוזןצילום: רמי שלוש
אריה מינטקביץ' צילום: רמי שלוש
מנכ"ל טבע ארז ויגודמן ורעייתו ציפיצילום: רמי שלוש
מאיר ועדינה שמירצילום: רמי שלוש
דני והילית דנקנרצילום: רמי שלוש
ישי ושירה דוידיצילום: רמי שלוש

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker