שביתה בנתב"ג לשעתיים ביום ראשון: "היום רשות השידור - מחר כולנו"

ועד עובדי רשות שדות התעופה הודיע כי ביום א' הקרוב לא יהיו טיסות בין השעות 10:00 ל-12:00 - לאות הזדהות עם עובדי רשות השידור; ישראל כ"ץ: "סולידריות בין עובדים היא דבר לגיטימי, אבל לא תוך כדי פגיעה קשה בנוסעים"

רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל

ועד עובדי רשות שדות התעופה (רש"ת) הודיע לפני זמן קצר (ו') כי ביום א' הקרוב לא יהיו טיסות בין השעות 10:00 ל-12:00 בצהריים - לאות הזדהות עם עובדי רשות השידור, הנתונה במשבר חמור. כתוצאה מהשביתה הפתאומית עליה הכריז ועד עובדי רש"ת יעוכבו 19 טיסות.

יו"ר ועד העובדים של רש"ת, פנחס עידן אמר:  "לא יתכן שהממשלה באופן חד צדדי ובחקיקה תמחה את השידור הציבורי ותפטר 1,500 עובדים. זהו יום שחור לכל העוסקים ביחסי עבודה. אפשר לעשות רפורמות, אפשר להבריא ולתקן אבל בהידברות. לא כך! אני קורא לכל הוועדים להזדהות עם עובדי רשות השידור ולהשתתף במאבק שמובילה ההסתדרות. אני קורא לעצור את החקיקה ולעבור להידברות. היום רשות השידור, מחר כולנו".

צילום: דודו בכר

שר התחבורה, ישראל כ״ץ, פנה אל יו"ר ועד עובדי רש"ת, פנחס עידן, בדרישה לבטל לאלתר את השביתה המתוכננת בנתב"ג ביום ראשון הקרוב: "אני רואה בחומרה את השימוש הלא מידתי בנשק השביתה, ולא אאפשר מצב שבו נוסעים יהפכו לבני ערובה למען מטרות שונות. סולידריות בין עובדים היא דבר לגיטימי, אבל לא תוך כדי פגיעה קשה בנוסעים ובפעילות הרשות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker