אורן חזן: "תגידו לי אתם השתגעתם? החלקתם על הראש? לא היו לא זנות ולא סרסרות"

ח"כ חזן בראיון לחדשות 10 לאחר פרסום התחקיר בערוץ 2: "מנסים לפגוע בי מתוך הליכוד; לא מתבייש בעובדה שעשיתי מסיבות. מוכן להיבדק בפוליגרף"

TheMarker Online
TheMarker Online

"אני כבר הצהרתי בעבר ששום דבר לא מוריד לי את החיוך. וכך גם לא ההכפשות והשקרים. שלומי בסדר. כואב לי. כואב לי שבסוף היום לוקחים המצאה, בדיה ואני צריך לעמוד ואני לא מתנצל, ואני אומר בצורה חד משמעית לך ולכל מי שצופה בנו ובכל מקום, לא היו דברים מעולם", כך הגיב היום ח"כ אורן חזן בראיון לחדשות 10 על תחקיר ערוץ 2 בו נטען כי ניהל את קזינו "גולד" בעיר הנופש בורגס שבבולגריה, אירגן ללקוחותיו הישראלים נערות ליווי ואף נהג להשתמש בסמים קשים.

"לא היו לא סמים קשים, ולא סמים קלים, לא היו לא זנות ולא סרסרות. תגידו לי אתם השתגעתם? באמת, אתם החלקתם על הראש", אמר חזן למראיין, גיל ריבה.

מה כן נכון בתחקיר?

"חייתי בבולגריה, עבדתי בעסק, היו עובדים, נהניתי, ביליתי, הייתי בחוף הים, הייתי במסיבות, הייתי במסעדות, זה הכול נכון. זנות לא היתה, סרסרות לא היתה, סמים קשים וקלים לא היו, קודם כל ערכית ומעבר לזה בריאותית ופיזית אני בכלל לא יכול. אז כל זה שקר. כן".

ח"כ אורן חזןצילום: אוליבייה פיטוסי

תהיה מוכן לעבור בדיקת פוליגרף?

"אני כבר עניתי היום שכן, אבל הנושא הוא אחר. ברגע שאתם באים עכשיו ומעלים סיפורים של עורכי דין ופוליגרפים, אני כבר הפכתי להיות אשם. סליחה, אני לא אשם. כל בן אדם שיקום ויגיד: 'סמים' אז אוטומטית השני הוא נרקומן? יגידו 'הימורים' אז אוטומטית השני הוא ראש המאפיה?

"כבר מהימים הראשונים שלי בכנסת אמרתי שיש גורמים שמנסים לפגוע בי. כל שיחה שלישית, בערך, אומרים לי זה מתוך הליכוד. זה מתוך הכנסת. זה אנשים שאתה מפריע להם".

למי אתה מפריע?

"אני לא יודע. אם הייתי יודע אז הייתי אומר. אני לא מפחד. כולם יודעים שאני אומר את מה שיש לי להגיד אני לא מפחד. אני אגיד לך יותר מזה, כרגע אני מוביל מהלך משפטי. ברגעים אלה עורכי הדין עובדים על החומרים. אני אתבע, אני אלך עם הנושא עד הזה עד הסוף".

מה זה עד הסוף?

"בית משפט. ישנם חברי כנסת שמעשנים סמים, מצהירים על זה בטלוויזיה, פועלים בחקיקה להפוך את זה לחוקי ואליי נטפלים? אני זה שמתנגד לכל המהלך הזה. הכל אצלי פתוח. הכל אצלי שקוף".

משהו יכול לגרום לך לזוז?

"חד משמעית לא. אני כאן כדי להישאר. אני חוזר על זה תמיד ואומר וזה גם יקרה. מי שיחליט כמובן זה יהיה הציבור. אני לא איזה דיקטטור או עריץ. אני מתמודד בבחירות ואני מאמין שאני אקבל את כולם. בגלל העשייה הרחבה שיש לי. בגלל החקיקה שאני מתכוון להוביל. מתי הפכנו להיות חברה שבה כברי הכנסת צרכים להיות מנותקים מהעם עם מסכות ברזל ?".

היו סמים קשים?

"לא היה ולא נברא ובזה זה מסתכם. במשחק שהתקשורת הרכילאית מנסה להוביל אותי אליו אני לא אשחק. אני עומד פה ולא מתנצל. אני עומד פה ואומר את הדברים בצורה ברורה. אין שום סיבה שבעולם שאני צריך להתמודד עם דברים שהם פשוט תלושים מהמציאות".

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ